آخرین اخبار

 نشست صمیمی دکتر میر حسن سید عامری رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه و دکتر جواد طلوعی آذر مدیر گروه فیزیولوژی ورزشی و حرکات اصلاحی با انجمن علمی ـ ورزشی دانشکده علوم ورزشی در اتاق انجمن علمی دانشکده روز شنبه 28 دی ماه برگزار شد.

دکتر میرحسن سید عامری در مورد فلسفه وجودی، رسالت و وظایف انجمن علمی ـ ورزشی مورادی را مطرح و بیان کرد: تعامل اعضای انجمن با اعضای محترم هیأت علمی در برگزاری دوره­ها و کارگاه­های آموزشی، حضور بیشتر دانشجویان کارشناسی در دفتر انجمن علمی ـ ورزشی، نحوه مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان در انجمن علمی دانشکده، برگزاری نشست و دوره­های آموزشی توسط ورزشکاران نخبه، مربیان حرفه­ای و چهره­های شاخص و برگزاری کلاس­های دانش آفزایی، مربیگری و داوری، برگزاری اردوهای فرهنگی ـ آموزشی ـ ورزشی از جمله انتظارات ما از انجمن ورزشی است که در جهت عملیاتی نمودن آنها باید تلاش شود.

در ادامه این جلسه دکتر جواد طلوعی آذر مدیر گروه فیزیولوژی ورزشی و حرکات اصلاحی دانشکده ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس دانشکده در دفتر انجمن، خطاب به مسئولین انجمن علمی گفت: برگزاری کلاس­های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد، برگزاری المپیاد علمی ـ ورزشی ویژه دانشجویان علوم ورزشی و تقدیر از دانشجویان برتر علمی و ورزشی از جمله برنامه هایی هست که پیشنهاد می کنم در جهت غنای فعالیت­های آموزشی انجمن علمی ارائه اجرا شود.

در پایان جلسه محمد تقی زاده مسئول انجمن و اعضای انجمن علمی و ورزشی دانشکده پیشنهاداتی را جهت پیشبرد اهداف انجمن بیان کردند .

مشارکت دانشجویان کارشناسی در پروپوزال و پایان­نامه دانشجویان ارشد و دکتری، برگزاری مسابقات کتابخوانی، معرفی دانشجویان برتر از طریق مانیتور تبلیغاتی دانشکده و برگزاری کلاس­های جبرانی و فوق العاده برای دانشجویان از جمله پیشنهادات اعضای انجمن علمی ورزشی بود که در این جلسه مطرح شد.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:969  این هفته:33878  این ماه:156116  امسال:1690835