آخرین اخبار

 نمایشگاه هنر مفهومی شامل آثار  دانشجویان رشته نقاشی دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه با حضور رئیس و اعضای هیات علمی گروه نقاشی این دانشکده و علاقه مندان به هنرهای مفهموی روز جمعه 4 بهمن ماه در نگارخانه میلان افتتاح شد . 

این نمایشگاه در دو بخش ویدیو آرت زیر نظر سعید احمدی و چیدمان زیر نظر صدف بهمرام آثار دانشجویان دانشگاه ارومیه را به نمایش گذاشته است .

صدف بهمرام مدرس گروه نقاشی دانشگاه ارومیه و مدیر بخش چیدمان در حاشیه این نمایشگاه با اشاره به این نکته که برگزاری نمایشگاه تخصصی چیدمان در این حجم و تعداد برای اولین بار در سطح شمالغرب کشور هست ، گفت: چیدمان یک حجمی هست که علاوه بر زیبایی دارای مفهوم بوده که این مفهوم یکی از دغدغه های هنرمند و اکثر مردم جامعه است.

بهمرام ادامه داد: در کنار هر کار یک برگه توضیحات وجود دارد، اما با توجه به اینکه بیننده این آثار هنری خود با اثر ارتباط برقرار کرده و مفهوم آن را درک می کند، گاها نیاز به این توضیحات نیست. 

در این نمایشگاه 18 اثر در قسمت ویدیو آرت و 18 اثر در قسمت چیدمان به نمایش درآمده است. 

این نمایشگاه تا روز 9 بهمن ماه در محل نگارخانه میلان واقع در خیابان امین، خیابان ارمغان، کوی ارغوان، نبش کوی 7 از ساعت 17 الی 20 پذیرای بازدید علاقه مندان به هنر است. 

در زیر گزارش تصویری این نماشگاه را مشاهده نمایید.

_____________________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:796  این هفته:39737  این ماه:156514  امسال:1700318