آخرین اخبار

ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی شادکامی و صحت و تندرستی، بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی می‌رساند که به منظور تسهیل در فرآیند اجرای دستورالعمل "تشویق مالی مقالات"، از اول سال 1399 تکمیل چک‌لیست پیوستی (Word Document) جایگزین فایل اکسل می‌شود.

از آنجایی که در حال حاضر، از طریق هیچیک از سامانه‌های موجود امکان اجرای مفاد این دستورالعمل فراهم نیست، این روند صرفاً تا زمان اجرایی شدن برنامه‌های دانشگاه در استفاده از سامانه‌ جامع و یکپارچه یا اعمال تغییرات لازم در یکی از نرم‌افزارهای حاضر ادامه خواهد یافت.

چک‌لیست مورد نظر از طریق چارگون به همراه دیگر اطلاعات مورد نیاز به کارتابل معاونین محترم پژوهشی دانشکده‌ها نیز ارسال شده است.

لازم به ذکر است که به ازای هر مقاله، تکمیل و ارسال مستندات فقط توسط یکی از همکاران ذینفع کافی است، برای دیگر همکاران با توجه به اطلاعات مندرج در چک‌لیست و فایل‌های پیوستی ‌‌‌اقدام لازم در خود حوزه معاونت صورت خواهد گرفت.

همکارانی که قبلاً اطلاعات مورد نیاز را با فایل اکسل ارسال نموده‌اند، نیازی به تکمیل این چک‌لیست یا ارسال مجدد مستندات و اطلاعات برای آن مورد را ندارند.

 

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه

 

فایل وورد چک‌لیست اطلاعات مربوط به تشویق مالی مقالات 

فایل پی دی اف چک‌لیست اطلاعات مربوط به تشویق مالی مقالات