آخرین اخبار

به استحضار کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه ارومیه می رساند:

1-اداره تحصیلات تکمیلی پس از بررسی فایل تحصیلی دانشجویان ورودی 97 و 98 که به دلیل نقص پرونده غیر فعال بوده و دارای انتخاب واحد درسی می باشند را به صورت موقت و صرفا جهت شرکت در کلاسهای آموزش مجازی فعال نموده است. دانشجویان مذکور موظفند در اسرع وقت مدارک ناقص پرونده خود را فقط از طریق پست به آدرس دانشگاه ارومیه(موجود در سایت)-اداره تحصیلات تکمیلی ارسال نمایند. بدیهی است در صورت عدم دریافت مدارک دانشجویان مذکور اجازه شرکت در امتحانات پایان ترم جاری را نداشته و هر گونه مسئولیت آن به عهده شخص دانشجو می باشد.

2-اداره تحصیلات تکمیلی شماره تلفن 09304073767 (خانم جعفرپور) را جهت پاسخ گویی به سئوالات دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اختصاص داده است.دانشجویان محترم می توانند کلیه سئوالات آموزشی خود را از طریق این شماره و صرفا با استفاده از پیام رسان whatsapp  و در ساعات اداری (13-8)به صورت پیام مطرح نموده و پاسخ خود را از همین طریق دریافت نمایند.

توجه:خواهشمند است هنگام مطرح نمودن هر مشکلی نام و نام خانوادگی ،شماره دانشجویی و کد ملی خود را حتما مرقوم فرمایید.

3- شماره های داخلی 125 (رئیس اداره تحصیلات تکمیلی) و شماره 126(کارشناسان اداره تحصیلات تکمیلی)  همه روزه در ساعات اداری (به غیر از روزهای تعطیل) آماده پاسخ گویی و رفع مشکلات آموزشی دانشجویان محترم مقاطع ارشد و دکتری می باشد.

توجه:خواهشمند است صرفا دانشجویان در حال تحصیل مقاطع فوق با شماره های مذکور تماس حاصل نمایند و امورات مربوط به فارغ التحصیلان و سایر مقاطع تحصیلی و ... مربوط به این اداره نمی باشد.

"با امید به روزی که در سایه رحمت الهی این بیماری از ایران عزیزمان ریشه کن شده و شاهد حضور سبز دانشجویان عزیزمان در دانشگاه ارومیه باشیم."

 با آرزوی سلامتی و موفقیت

اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه