آخرین اخبار

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه  اسامی اعضای محترم هیئت علمی را که در سال 1399 پایه تشویقی پژوهشی دریافت نمودند را اعلام کرد

براساس مصوبه مورخ 1399/2/23 هیئت رییسه دانشگاه و مطابق با دستورالعمل اعطای پایه تشویقی مصوب 96/5/16 هیئت محترم امناء، 38 تن از اعضای محترم هیئت علمی در سال 1399 به شرح بندهای "الف" و "ب" پایه تشویقی پژوهشی دریافت نمودند.

الف- براساس دستورالعمل مذکور، اعضای هیئت علمی رسمی آزمایشی و قطعی در طول دوران خدمت خود می‌توانند تا 5 پایه تشویقی پژوهشی با فواصل 3 سال دریافت کنند. کسب حداقل 50 امتیاز از بند 1 ماده 3 آیین‌نامه ارتقا (چاپ مقالات علمی‌‌پژوهشی) در طی دو سال منتهی به اخذ پایه استحقاقی، بر مبنای شیوه‌نامه محاسبه امتیازات پایه مصوب شورای پژوهش و فناوری دانشگاه، یکی از ملاک‌های لازم برای برخورداری از پایه تشویقی پژوهشی است. بر همین مبنا، 87 تن از اعضای هیئت علمی امتیاز بیش از 50 را کسب کردند و با احتساب سقف 8% از اعضای هیئت علمی رسمی آزمایشی و قطعی و با لحاظ نمودن امتیاز ذخیره کل، 32 نفر به شرح ذیل در سال 1399 موفق به دریافت پایه تشویقی پژوهشی از این محل شدند.

ب- با توجه  به اهمیت روزافزون طرح‌های ارتباط با صنعت و جامعه، طرح‌های پژوهشی برون‌دانشگاهی و پایان‌نامه‌های تقاضامحور و اهتمام هیئت رییسه دانشگاه برای ترغیب اعضای هیئت علمی برای مشارکت هر چه بیشتر در  اینگونه از فعالیت‌های پژوهشی، برای اولین بار به 6 تن از اعضای هیئت علمی که بیشترین نقش در انعقاد قرارداد طرح‌های خاتمه یافته با معاونت پژوهش و فناوری داشته‌اند، پایه تشویقی پژوهشی تعلق گرفت. اسامی این عزیزان به شرح ذیل است:

1- دکتر مرتضی مولایی از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی

2- دکتر نادر صولتی‌فر از دانشکده فنی، مهندسی و برق، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته

3- دکتر جواد طلوعی‌آذر از دانشکده علوم ورزشی

4- دکتر حسین خیرفام از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی

5- دکتر علی دنیوی از دانشکده فنی، مهندسی و برق، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته

6- دکتر رضا بابازاده از دانشکده فنی، مهندسی و برق، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته

لازم به ذکر است که با وجودی که برخی دیگر از همکاران محترم از این بند امتیاز لازم برای کسب پایه تشویقی را دارا بودند ولی به علت کسب پایه از بند "الف" در فهرست دریافت‌کنندگان پایه در بند "ب" قرار نگرفتند.

معاونت پژوهش و فناوری ضمن عرض تبریک، آروزی موفقیت روزافزون برای این همکاران گرامی را دارد.