آخرین اخبار

همزمان با سراسر کشور آزمون مقطع دکتری داوطلبین جنوب استان در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب نیز روز پنجشنبه 9 مردادماه با رعیات پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

در این آزمون 895 داوطلب از شهرهای مختلف جنوب استان شامل شهرستان میاندوآب، نقده، بوکان، شاهیندژ و تکاب، با هم به رقابت پرداختند. از این تعداد 271 نفر خانم و 624 نفر آقا بودند.

دکتر مهدوی کیا رییس این مرکز و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش کشور گفت: امسال آزمون دکتری با توجه به شرایط مقابله با کرونا با تمهیدات ویژه‌ای برگزار و تمام پروتکل‌های بهداشتی مطابق درخواست سازمان سنجش آزمون کشور در این رقابت رعایت شد. 

وی همچنین از زحمات  اعضای شورای تامین شهرستان، بخصوص فرماندار محترم جناب آقای دکتر شیرازه محبت، ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال اهمر، اداره راه و شهرسازی، شهرداری، نیروی انتظامی، و سازمان آتش نشانی شهرستان میاندوآب که همکاری لازم را در برگزاری این آزمون با این مرکز داشتند تقدیر و تشکر نمود.

دکتر مهدوی کیا  تشکر ویژه ای نیز  کلیه داوطلبانی داشت که با رعایت پروتکلهای بهداشتی مسئولین را در اجرای هرچه بهتر آزمون یاری نمودند.

لازم به ذکر است که تب سنجی، ‌رعایت فاصله گذاری اجتماعی، حضور تمام عوامل اجرایی و آزمون دهندگان با ماسک، افزایش محل های آزمون ، ضدعفونی کامل محل های آزمون از جمله مواردی است که با توجه به پروتکل های بهداشتی در این آزمون رعایت شد. 

آزمون دکترای تخصصی Ph.D سال ۹۹ در هشت گروه آموزشی و ۳۴۵ کد رشته امتحانی شامل ۱۶۳ کد رشته گروه آزمایشی علوم انسانی، ۴۵ کد رشته علوم پایه، ۶۰ کد رشته گروه فنی و مهندسی، ۳۵ کد رشته گروه کشاورزی، هفت کد رشته هنر، ۲۶ کد رشته دامپزشکی و ۹ کد رشته زبان‌های خارجی، برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی برگزار شد.