آخرین اخبار

دکتر علیرضا مظفری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه و نماینده سازمان سنجش گفت: 21 هزار و 122 داوطلب طی روز های پنجشنبه ، جمعه و شنبه 16 الی 18 مرداد ماه 99 در ارومیه و سه شهرستان خوی،‌ مهاباد و میاندوآب و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی با هم رقابت می کنند . 

دکتر علیرضا مظفری اظهار داشت: هشت هزار و 175 نفر از داوطلبان در  دانشگاه ارومیه و  در پنچ ساختمان این دانشگاه با  با رعایت فاصله بیش از 150 سانیمتر مابین صندلی ها و پروتکل های بهداشتی شرکت کرده اند.

وی افزود :‌دانشگاه های آزاد و پیام نور نیز در ارومیه میزبان داوطلبان هستند . 

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: امسال آزمون کارشناسی ارشد با توجه به شرایط مقابله با کرونا با تمهیدات ویژه‌ای برگزار و تمام پروتکل‌های بهداشتی مطابق درخواست سازمان سنجش آزمون کشور در این رقابت رعایت شد. 

وی افزود: تب سنجی، ‌رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، حضور تمام عوامل اجرایی و آزمون دهنده گان با ماسک، افزایش محل های آزمون ، ضدعفونی کامل محل های آزمون از جمله مواردی است که با توجه به پروتکل های بهداشتی در این آزمون رعایت شد. 

آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ کشور در ۶ گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی و در ۲۳۶ حوزه امتحانی در ۸۰ شهرستان کشور برگزار می‌شود.

نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در دهه دوم شهریورماه اعلام می‌شود. انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز در دهه دوم شهریورماه صورت می‌گیرد و نتایج نهایی در اواخر مهرماه ۹۹ اعلام خواهد شد.

 لینک فایل با کیفیت این کلیپ در صفحه آپارات دانشگاه ارومیه :
 https://www.aparat.com/v/jPrqH