آخرین اخبار

"محدودیت های قابل اجرا در پردیس نازلو به علت برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه در تاریخ 4 مهر ماه سالجاری"

 

ضمن تشکر از زحمات و همکاری های صمیمانه کلیه همکاران محترم و دانشجویان عزیز، با توجه به برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه خواهشمند است به محدودیت های زیر توجه فرمایند:

1-عدم حضور کلیه همکاران محترم و دانشجویان گرامی در حوزه های امتحانی (دانشکده های فنی و مهندسی - برق، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته – دانشکده دامپزشکی –دانشکده اقتصاد و مدیریت-دانشکده علوم و ساختمان کلاس ها) از ساعت 18 روز چهارشنبه مورخ 99/7/2 لغایت ساعت 18 مورخ 99/7/4 به غیر از عوامل اجرایی (با کارت یا حکم شرکت در آزمون).

2-به اطلاع کلیه دانشجویان محترم بخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و مقطع دکتری می رساند حضور و همچنین استفاده از آزمایشگاههای پردیس نازلو از ساعت 18 روز چهارشنبه مورخ 2مهر لغایت ساعت 18روز جمعه مورخ 99/7/4 امکان پذیر نمی باشد. در صورت ضرورت لطفاً با ریاست محترم دانشکده (نامه کتبی) و به صورت حضوری با حراست دانشگاه تا مورخ 99/7/2 هماهنگی گردد.

3-قطع اینترنت و wi-fi از روز چهارشنبه مورخ 99/7/2 لغایت جمعه مورخ 99/7/4 در کلیه حوزه های امتحانی.

4-محدودیت پارک کلیه خودروهای شخصی از محل درب ورودی دانشگاه سمت درمانگاه تا انتهای دانشکده علوم و خیابان پشت ساختمان دانشکده علوم تا دانشکده دامپزشکی (پارکینگ دانشکده دامپزشکی) و همچنین محدوده دانشکده فنی در روزهای برگزاری آزمون. لازم به ذکر است محل پارک خودروهای همکاران عوامل اجرایی بر اساس آزمون های قبلی و درمحل های تعیین شده می باشد.

5-انجام هرگونه عملیات عمرانی روز جمعه مورخ 99/7/4 در پردیس نازلو غیر مجاز می باشد. در صورت ضرورت با دفتر عمرانی و حوزه حراست دانشگاه هماهنگی گردد.

 

ستاد حفاظت آزمون استان