آخرین اخبار

فراخوان طرح پژوهشی سازمان خصوصی سازی

 

به اطلاع می‌رساند سازمان خصوصی سازی اولویت‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹  خود را اعلام نموده است.

لطفا برای مشاهده اولویت‌های پژوهشی اینجا کلیک کنید.

علاقمندان می‌توانند طرحنامه‌های پژوهشی خود را پیرامون اولویت‌های پژوهشی از طریق پست الکترونیکی این سازمان به نشانی research@ipo.ir  و یا سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری(ساتع) به نشانی www.sate.atf.gov.ir ارسال نمایند.

------------------------------------------

فراخوان طرح های پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

  

به اطلاع می‌رساند معاونت پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی طرح‌های پژوهشی اولویت‌دار را اعلام نموده است.

لطفا برای مشاهده عناوین پژوهشی اینجا کلیک کنید.

لطفا  برای دریافت RFP اینجا کلیک کنید.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی به آدرس https://www.imps.ac.ir/  مراجعه نمایند.

 

-----------------------------------

فراخوان عناوین طرح‌های پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

 

به اطلاع می‌رساند پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی عناوین پژوهشی سال ۱۳۹۹ خود را اعلام نموده است.

لطفا برای دریافت عناوین پژوهشی اینجا کلیک کنید.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پژوهشگاه علوم ورزشی به آدرس http://ssrc.ac.ir  مراجعه و پیشنهاده پژوهشی خود را تا تاریخ ۲۰ مهرماه سال جاری در سامانه پژوهشیار پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به آدرسhttp://ris.ssrc.ac.ir   ارسال نمایند.

 

-----------------------------------------

فراخوان حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی از رساله‌های دکتری مرتبط با حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

 به اطلاع می‌رساند ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی در نظر دارد برای انجام تحقیقات مرتبط از پروپوزال‌های مصوب پایان نامه‌های دکتری در راستای اهداف و اولویت‌های ستاد حمایت به عمل می‌آورد.
لطفا برای مشاهده شرایط آیین‌نامه اینجا کلیک کنید.

 پروپوزال‌هایی که در زمینه‌های ژن‌درمانی، ایمونوسل‌تراپی، مهندسی بافت، سلول‌درمانی و فرآورده‌های سلولی و تجهیزات فنی حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ 98/07/10 الی 99/07/15در دانشگاه‌های کشور مصوب شده و مشمول شرایط آیین‌نامه هستند می‌توانند تا تاریخ 99/07/30مستندات خود را در سامانه ارسال طرح‌های ستاد توسط علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی به آدرس stemcell.isti.ir ثبت نمایند.

بر اساس روند اجرایی و آیین‌نامه حمایت از پایان‌نامه‌ها، پروپوزال‌های ثبت شده، پس از داوری، توسط شورای پژوهشی ستاد مورد بررسی قرار گرفته و در صورت حمایت متناظر دانشگاه از پروپوزال‌های منتخب تا سقف ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال حمایت به عمل می‌آید.