Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه از نادر شیردل مالک تالار شهر شهرستان شوط به جهت در اختیار قرار دادن تالار خود به مدت یک هفته به صورت رایگان برای برگزاری کنکور سراسری منطقه شوط، چالدران و پلدشت با اهدایی لوح تقدیر تجلیل کرد. 

دکتر حب نقی در دیدار با این خیر گفت: کارهای خِیر روش های مختلفی دارد و یکی از اموراتی که نیازمند یاری خیرین محترم است همین امر آموزش و پژوهش است که شما با این اقدام پسندیده خود موجب گسترش این امر شدید. 

رییس دانشگاه ارومیه بیان کرد: هر کس از منفعت دنیوی خود برای رفاه مردم بگذرد ایثار کرده است و شما با در اختیار قرار دادن فضای بزرگ تالار خود جهت برگزاری کنکور سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی موجب آسایش داوطلبین آزمون سراسری و تامین سلامت آنها شده اید. 

لازم به ذکر است به همت مسئولین برگزاری آزمون سراسری در شهرستان شوط و اعلام آمادگی نادر شیردل خیر آموزشی, در مدت ۴ روز بیش از ۱۵۰۰ نفر داوطلب آزمون سراسری در فضایی مناسب و  به صورت متمرکز با رعایت فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی در آزمون سراسری شرکت کردند. به طوری که بعد از برگزاری آن  هیچ یک از آزمون  دهندگان در این شهرستان ها به بیماری کرونا دچار نشدند.

چند رسانه ای

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir