Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در جلسه تکریم و معارفه معاون سابق و جدید پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دانشگاه ارومیه که با حضور اعضای هیات رییسه و مدیران بخش های مختلف دانشگاه برگزار شد، با اشاره به خدمات دکتر مناف پور معاون سابق پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دانشگاه گفت: دکتر مناف پور در طول سالیان متمادی زحمات زیادی بالاخص در حوزه عمرانی دانشگاه کشیده اند و اکثر بناهایی این دانشگاه حاصل زحمات و پیگیری های ایشان در این حوزه است. ایشان همواره در جلسات پرتنش با پیمانکاران هرگز از منفعت دانشگاه کوتاه نمی آمدند و با تمام توان از منافع دانشگاه دفاع می کردند.

 دکتر حب نقی ادامه داد: متاسفانه در سالهای اخیر با توجه به مشکل قلبی که برای دکتر مناف پور پیش آمد. ما نگران سلامتی ایشان بودیم ولی علی رغم مشکل جسمی که داشتند و بعد از ادغام معاون عمرانی با پشتیبانی ایشان قبول مسئولیت کردند و در این حوزه نیز ما را در مدیریت دانشگاه یاری دادند . منتهی اخیرا که به پزشک مراجعه کردند متوجه شدند که سلامتی ایشان دچار مشکل شده و برای همین قبول کردیم تا فرصتی برای استراحت و رسیدن به امور آموزش و پژوهش داشته باشند . 

رییس دانشگاه ارومیه در مورد دکتر ایوب حیدری به عنوان سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی دانشگاه ارومیه نیز گفت: دکتر حیدری سالیان سال در دانشگاه ارومیه در حوزه بودجه ، برنامه ریزی ، عمرانی و اداری و پشتیبانی فعالیت داشتند و در چند سال اخیر به دانشگاه صعنتی ارومیه رفتند که اخیرا با موافقت دکتر شیدایی رییس دانشگاه صنعتی ارومیه ایشان دوباره به دانشگاه ارومیه بازگشتند و ما از ایشان در اینجا بهره خواهیم برد . از اینکه دکتر حیدری این مسئولیت سنگین را در این شرایط سخت قبول کرده اند خوشحال و  از ایشان سپاسگزاریم و برای ایشان آرزوی موفقت داریم . 

در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاسی از طرف دکتر حب نقی از زحمات چندین ساله دکتر مناف پور تقدیر و تشکر شد.

چند رسانه ای

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir