آخرین اخبار

به استحضار می‌رساند رویداد نوآوری و ایده پردازی "بهره برداری از پسماند محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی" در تاریخ 99/9/25 با هدف افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش افزوده ضایعات و پسماند محصولات کشاورزی به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مرکز رشد و نوآوری دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد.

این رویداد تخصصی با هدف حمایت از ایده‌های نوآورانه و طرح‌های دانش بنیان در حوزه بهره برداری از ضایعات محصولات کشاورزی و ارائه راهکارهای استفاده بهینه از پسماند صنایع تبدیلی برنامه ریزی شده است. از کلیه اساتید، فناوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان فعال در این حوزه جهت شرکت در این رویداد نوآوری دعوت به عمل می آید.

طرح های برگزیده علاوه بر دریافت جایزه نقدی، از حمایت‌های استقرار در مرکز رشد جامع دانشگاه ارومیه برای ایجاد کسب و کار نوپا نیز برخوردار خواهند شد.

از کلیه اساتید، دانشجویان و فناوران علاقمند جهت شرکت در رویداد نوآوری بهره برداری از پسماند محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی دعوت می‌شود، فرم تکمیل شده طرح را حداکثر تا مورخه 99/9/20 به دبیرخانه رویداد به آدرس ایمیل iro@urmia.ac.ir ارسال نمایند.         

دانلود فرم ثبت نام