آخرین اخبار

خوابگاه بنیاد 15 خرداد دانشگاه ارومیه با فضایی بالغ بر 10 هزار مترمربع زیربنا و در دو طبقه توسط دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در محوطه خوابگاه های دختران پردیس نازلوی دانشگاه ارومیه افتتاح شد.

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در آیین افتتاح این خوابگاه گفت: این خوابگاه با همت و نیت خیرخواهانه بنیاد 15 خرداد در دانشگاه ارومیه احداث شده است که ما دانشگاهیان از  همت والای این بنیاد در جهت توسعه علم و دانش کمال تقدیر و تشکر را داریم.

رییس دانشگاه ارومیه در ادامه بیان کرد: خوابگاه بنیاد 15 خرداد دانشگاه ارومیه با فضایی بالغ بر بر 10 هزار مترمربع زیربنا که شامل 52 اتاق دانشجو، 7 اتاق ویژه دانشجویان عزیز معلول، 7 سوئیت مهمان، 3 سالن مطالعه، نمازخانه، سایت کامپیوتری، اتاق نمایش فیلم، اتاق بهداری، اتاق مشاوره، سالن های ورزشی بدن سازی و تندرستی ، محوطه باز در طبقه اول برای برگزاری مراسمات مختلف فرهنگی و هنری و همچنین با بروزترین سیستم های تاسیساتی و ایمنی ساخته شده است .

دکتر حب نقی در ادامه ضمن اشاره به اینکه با ساخت این خوابگاه 9 درصد به ظرفیت خوابگاه های دانشگاه ارومیه افزوده می شود،  ادامه داد: برای تجهیز این خوابگاه نیز دانشگاه ارومیه با همکاری صندوق رفاه دانشجویان هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال پیش بینی کرده است که به زودی محقق شده و اتاق ها و سالن های این خوابگاه نیز تجهیز می شود.

 همچنین در این مراسم سالن های ورزشی بندسازی و تندرستی این خوابگاه نیز افتتاح شد

رحیم شریف مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه نیز درباره این سالن های ورزشی گفت: دو سالن ورزشی که امروز در خوابگاه افتتاح شد، شامل سالن های بندسازی و سالن تندرستی است که جهت استفاده دانشجویان دختر دانشگاه ارومیه با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد ریال تجهیز شده است.

در زیر گزارش تصویری این افتتاحیه را مشاهده نمایید