Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

نخستین کاروان راهیان نور دانشجویی، 18 اسفند ماه اعزام می‌شود


اعزام کاروان دانشجویی راهیان نور دانشگاه ارومیه به مناطق عملیاتی جنوب


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، علی اکبر تقی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه با اعلام این خبر گفت: با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و با مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه، 300 نفر از دانشجویان دانشگاه ارومیه، در قالب دو کاروان به سرزمین‌های نور جنوب اعزام می شوند، که طی این سفر، دانشجویان به مدت شش روز از مناطق عملیاتی دو کوهه، فکه، اروند، خرمشهر، شلمچه، طلائیه، هویزه و پایگاه هوایی دزفول بازدید می کنند.


وی با اشاره به اینکه راهیان نور بستری برای آشنایی دانشجویان با شجاعت و عظمت رزمندگان و آئینه تمام‌نمای قامت استوار 8 سال دفاع مقدس است، افزود: این اردو، یک حرکت فرهنگی جریان‌ساز و منشأ خیر و برکات بسیار بوده و امروز بسیج دانشجویی بر خود می بالد که افتخار نشان خادمی دانشجویان را برسینه دارد.


تقی زاده ادامه داد: دانشجویان امروز متهعدند رسالت ادامه ی راه شهداء را با آفرینش حماسه‌ای دیگر در راستای اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و عمران و آبادانی کشور جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه تصریح نمود: نخستین کاروان راهیان نور دانشجویی، 18 اسفند ماه اعزام می‌شود و آخرین کاروان هم در 23 اسفندماه اعزام خواهد شد.


تقی زاده تبیین و ترویج معارف اسلامی دفاع مقدس و انتقال هنرمندانه آن به نسل جوان امروز به منظور ماندگاری و اجرایی نمودن این مکتب در زندگی جوانان را از اهداف برگزاری اردوی راهیان نور دانشجویی عنوان کرد.


وی همچنین در پایان یادآور شد: تحکیم پیوند ارزشی نسل جوان دفاع مقدس و نسل امروزی و بروز و ظهور اقتدار آن دوران در نسل امروزی، برای مقابله با استکبار و استعمار از دیگر اهداف مهم برگزاری راهیان نور می باشد.


 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir