Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

افتتاح ساختمان جديد مرکز مشاوره دانشجويیدانشگاهارومیه


به گزارش روابط عمومی، در اين مراسم که بیست و نهم اردیبهشت ماه و با حضور هيأت ریيسه، روسای دانشکده ها و کارکنان دانشگاه برگزارشد، دکتر مهدی صالحی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بر اهميت مرکز مشاوره و نقش آن در هدایت صحیح افراد تاکيد کرد و نتایج مثبت آن را به عنوان یک سنت حسنه ماندگار و جامعه ساز، ضروری تر از بخش های دیگر دانشگاه دانست.


وی با تقدیر از حمایت های رییس دانشگاه گفت: این مرکز در سالهای پیشین، تحت نظر معاونت دانشجویی بود که با حمایت های دکتر حب نقی و نظر مساعد معاون دانشجویی به مجموعه معاونت فرهنگی انتقال یافت.


همچنین در اين جلسه، رییس مرکز مشاوره دانشگاه، گزارش مختصری از فعاليتهای مرکز مشاوره ارائه نمود.


دکتر عیسی زادگان ضمن بيانگوشه هایی از دغدغه های این مرکز، بر لزوم فعاليتهای ارتقائی و توانمند سازی کليهدانشگاهيان اعم از دانشجويان، کارکنان و اساتيد دانشگاه و سالم تر کردن محيطدانشگاه تاکيد کرد.


وی به خشم، جرأت مندی، اختلافات با یکدیگر، اضطراب، افسردگی، بیخوابی، تنهایی، غم غربت، تعلل گرایی و سهل انگاری، خودآزاری، عدم تمرکز، وابستگی های نا سالم و ... به عنوان ناهنجاری های رفتار انسانی شایع در بین دانشجویان اشاره کرد و افزود: ما در پی آن هستیم برای مقابله ی بیشتر با این معضلات، مشاوره تلفنی و الکترونیکی مشاوره دانشگاه را نیز راه اندازی نماییم.


گفتنی است: ساختمان جديد مرکز مشاوره در طبقه فوقانی استخر دانشگاه به مساحت تقريبی 300 متر مربع با 7 اتاق جهت اتاق های مشاوره، کنفرانس، جلسات و کارگاه کلاس واقع شده است.


فعالیت های این مرکز همه روزه در روزهای اداری از ساعت 8 صبح لغایت 15:30 بعد از ظهر بوده و آماده ارائه خدمات به دانشجويان، در حوزه های مشاورهخانواده، مشاوره تحصيلی، مشاوره آموزشی، خدمات روانشناسیبالينی، روانسنجی، روانپزشکی و مددکاری اجتماعی می باشد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir