Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

برگزاری جلسه مشترک معاونت دانشجویی با پژوهشگاه تربیت بدنی در خصوص مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه ارومیه

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت تربیت بدنی، با حضور دکتر آقا علی نژاد معاون محترم پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در دانشگاه ارومیه، جلسه هماهنگی و توسعه مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه ارومیه  بیست و هفتم مهر در محل مرکز مشاوره تندرستی برگزار گردید.

در این جلسه که معاون محترم دانشجویی، رییس و اعضای هیات علمی دانشکده تربیت بدنی و رحیم شریف مدیر تربیت بدنی دانشگاه نیز حضور داشتند در مورد نحوه همکاری های متقابل بین دانشگاه ارومیه و پژوهشگاه تربیت بدنی بحث و تبادل نظر شد و مواردی مورد تصویب حاضرین قرار گرفت.

دکتر آقا علی نژاد ضمن ابراز خرسندی و رضایت از مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه ارومیه بر حمایتهای پژوهشگاه تربیت بدنی از فعالیتهای این مرکز تاکید کرد و در جهت تامین نیازهای مربوطه قول مساعد داد.

همچنین بعد از برگزاری این جلسه، حاضرین در جلسه و تنی چند از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز نیز که در دانشگاه ارومیه حضور داشتند از امکانات این مرکز بازدید بعمل آوردند.

شایان ذکر است: مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی دانشگاه ارومیه یکی از مراکز نمونه و به عنوان الگوی دانشگاههای کشور مطرح گردیده است.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir