Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲

عقد قرارداد همکاری با صا ایران

در دیدار سردار حسین باقری معاون وزیر دفاع و مدیر عامل شرکت صا ایران قراردادی در جهت انجام پروژه های تحقیقاتی، علوم پایه، توسعه ای، فناوری های نوظهور بین دانشگاه ارومیه و شرکت مذکور امضاء گردید.

در این دیدار که با حضور رییس دانشگاه و معاونین وی، سیزدهم آبان ماه در محل دفتر ریاست دانشگاه صورت پذیرفت سردار باقری ضمن ابراز خوشحالی از حضور در دانشگاه ارومیه بر اهمیت دانش تاکید نمود و گفت: تولید،کار صنعت است و دانش زایی کار دانشگاه و این دو نباید با یکدیگر مختلط گردند بلکه با یکدیگر تعامل و همکاری نزدیک و هدفمند داشته باشند.

وی ضمن بیان خاطراتی از عملیات والفجر 2 در ارتفاعات قمطره و تمرچین افزود: امروز اجر و پاداش حرکت های اقتصادی کمتر از این عملیات ها نیست امروز، والفجر 2 ، همان حرکت در مسیر دانش، ارتقاء کیفی محصولات صنعتی، خودکفایی و راه اندازی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی است.

سردار باقری همچنین نسبت به بروز رسانی مرکز میکروماشین و تجهیز آن مرکز در قالب انعقاد قرارداد جدید، قول مساعد داد.

حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نخبگان از طریق طرح کسر خدمت و نخبه وظیفه، از مفاد تفاهم نامه شرکت صا ایران و دانشگاه ارومیه است.

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه نیز در ابتدای این دیدار ضمن ابراز علاقمندی و تشکر از حضور مدیرعامل شرکت صا ایران بر توانمندی دانشگاه ارومیه در رشته های مختلف به ویژه صنایع الکترونیک، نانو میکروالکترونیک و میکرو ماشین تاکید نمود.

رییس دانشگاه اظهار امیدواری کرد: با توجه به پتانسیل بالای اساتید دانشگاه ارومیه و با همکاری بخش های مختلف صنایع، این دانشگاه به یکی از قطب های صنعت الکترونیک در کشور تبدیل شود.

شرکت صنایع الکترونیک ایران (صا ایران) در سال 1351 با هدف تامین بازارکالاهای الکترونیک خانگی و مصرفی در ایران و منطقه تاسیس گردید و یکی از سازمان های وزارت دفاع و پشتیبانی کشور می باشد.

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir