Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

نشست شورای روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی منطقه 3 کشور در دانشگاه ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در این جلسه ضمن خوشامدگویی به مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی شمالغرب، با اشاره به آیات آخر سوره آل عمران گفت: خداوند در این آیات می فرماید« اصبروا و صابروا و رابطوا» یعنی ای انسان صبر کن و همدیگر را به صبر سفارش کنید و با هم در ارتباط باشید.

رییس دانشگاه ادامه داد: این که در این آیات، صبر در کنار روابط میان انسان ها، ذکر شده نکته بسیار مهمی می باشد و نشان می دهد ارتباط همراه با سعه صدر در جوامع انسانی و روابط میان فردی، چقدر می تواند ارزشمند باشد.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها، ارتباط دو سویه سازمان و مردم را ایجاد و تداوم می بخشد تصریح نمود: در حکومت هایی که بر اساس مردم سالاری دینی و حکومت برخاسته از مردم است نقش روابط عمومی و اطلاع رسانی افکار مدیر حکومت به مردم و انتقال افکار مردم به حکومت؛ بسیار قابل توجه است.

دکتر حب نقی خاطر نشان ساخت: مدیران نباید اجازه دهند سطح روابط عمومی ها نازل گردد و در عصری که بنام ارتباطات، نامیده شده با فراهم نمودن تجهیزات، عده و عدّت؛ جایگاه این ارگان ها را فراتر برده و آنها یاری کنند.

در ادامه کارگاه آموزشی" اصول و سبک های حرفه ای در نگارش خبر" توسط دکتر علیرضا عبداللهی نژاد از اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی به مدت 4 ساعت برگزار گردید.

دکتر عبداللهی نژاد در این نشست، در خصوص مفاهیم اساسی در خبر نویسی، ارزشهای خبری، عناصر خبر، تهیه و تنظیم خبر و ... از کتاب روزنامه نگاری نوین که توسط روابط عمومی دانشگاه ارومیه به مدیران اهداء گردیده بود به تدریس پرداخت.

نشست مذکور چهارم آذرماه با حضور مدیران روابط عمومی 15 دانشگاه و مراکز پژوهشی؛ ارومیه، تبریز، زنجان، محقق اردبیلی، هنر اسلامی تبریز، صنعتی سهند تبریز، صنعتی ارومیه، شهید مهدنی آذربایجان، مراغه، بناب، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، پارک علم و فناوری استان های آذربایجان شرقی و غربی، مرکز تحقیقات نجوم و اختر فیزیک مراغه در دانشگاه ارومیه ترتیب یافت.

این مراسم با ضیافت نهار به پایان رسید.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir