Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

افتتاح دومین مرکز مشاوره تندرستی و سلامتی دانشگاه در آینده نزدیک

رحیم شریف مدیر تربیت بدنی دانشگاه در جلسه شورای تربیت بدنی که با حضور رییس دانشگاه، معاون دانشجویی، رییس پردیس دانشگاهی، رییس دانشکده تربیت بدنی و اساتید این دانشکده همراه بود با بیان مطلب فوق گفت: مرکز مشاوره ورزشی و تندرستی که تحت نظر اساتید رشته تربیت بدنی اداره می شود در ارائه کارنامه سلامت دانشجویان نقش بسیار خوبی داشته و در آینده نزدیک، دومین مرکز نیز با هدف ایجاد یک فضای ورزشی مناسب برای دانشجویان و ارائه خدمات بهتر به شهروندان، در خوابگاه مقدم ایجاد می شود.

در این جلسه که توام با همفکری حاضرین در خصوص مسایل مختلف مبتلابه ورزشی دانشگاه بود به توسعه ورزش های همگانی به عنوان اولویت اصلی تربیت بدنی در دانشگاه تاکید شد.

همچنین مدیر تربیت بدنی به تعداد زیاد دانشجویان قهرمان منطقه ای اشاره نمود و افزود: این دانشجویان جهت شرکت در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان در سال آینده به دانشگاه فردوسی مشهد اعزام می شوند.

بررسی مشکلات ورزشی سالن های ورزشی، گسترش کیفیت استخر، اعتبارات ورزشی، ترمیم جایگاه های ورزشی رو باز، ایجاد کمپ دوچرخه سواری در خوابگاه ها و ... از مسائل مطرح شده در این نشست بود که 12 اسفند ماه در سالن شورای ستاد مرکزی ترتیب یافت.

شایان ذکر است: ارزیابی وضعیت جسمانی و فیزیولوژیکی و ترکیبات بدنی، تست های قلبی، عروقی و تنفسی، ارزیابی ساختار اسکلتی، قامتی و بررسی ناهنجاریهای مربوطه، ارزیابی مهارتهای رشدی و حرکتی در کودکان و ... از خدمات مرکز تندرستی است که در حال حاضر در پردیس شهر دانشگاه به ارائه امکانات می پردازد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir