Public Relations News Website

امروز

شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

امضای تفاهم نامه همکاری شرکت مخابرات استان و دانشگاه ارومیه

این تفاهم در راستای مشارکت و بهره گیری متقابل از توانایی های علمی، فناوری، آموزشی و تحقیقاتی، فیمابین شرکت مخابراتی استان آذربایجان غربی و دانشگاه ارومیه منعقد شد.

در برنامه عملیاتی این تفاهم نامه که به منظور اجرایی نمودن مفاد آن و با هدف توسعه هر چه بیشتر ارتباطات و همکاری ها منعقد شده است، تشکیل کارگروه مشترک مخابرات و دانشگاه، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، کارگاه و سمینار، تشکیل دبیرخانه همایش علمی صنعت برق و مخابرات، برنامه ریزی و تدوین لیست انجام پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز شرکت مخابرات و انجام طرح های تحقیقاتی مشترک به عنوان زمینه های همکاری این تفاهم نامه به چشم می خورد.

دکتر حب نقی رییس دانشگاه در این نشست که 18 فروردین ماه در ستاد مرکزی دانشگاه ترتیب یافت گفت: در سالی که به فرموده رهبر معظم به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری گردیده، این تفاهم نامه، اقدامی مبارک است و ما معتقد هستیم که پژوهش نباید متاسی و متاثر از آموزش باشد بلکه باید آموزش، برخاسته از تحقیقات باشد.

وی ادامه داد: دانشگاهیان موظفند نتایج علم و اندوخته هایشان را در جهت رفع معضلات و مشکلات جامعه به کار گیرند در صورتی که متاسفانه، اساتید ما جدا و منفک از جامعه بوده و این ارتباطی که باید دو سویه باشد از هم گسسته شده است.

بهمن اسمعیل زاده مدیرعامل شرکت مخابرات استان در این جلسه ابراز امیدواری نمود: امضای این گونه تفاهم ها فیمابین دانشگاه و سازمان ها، باعث اشتغالزایی و مهارت پروری استعدادهای جوانان و پیشرفت و تعالی کشور در مسیر آبادانی شود.
 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir