Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

ششمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه آغاز شد

ششمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ارومیه با حضور رییس دانشگاه، معاون آموزشی، مسئولین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید سیزدهم شهریور ماه  95 در سالن آمفی تئاتر دانشکده منابع طبیعی برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه حجت الاسلام والمسلمین امامی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در بخشی از سخنان خود عنوان داشت: همان طور که صدقه ظاهری روزی را زیاد می کند، اندیشه کردن نیز علم را زیاد می کند و اندیشه چیزی نیست جز حقیقت وجودی انسان چرا که مطابق آیات قرآنی داشتن اندیشه و یا پیروی از اندیشمندان انسان را از انحطاط باز می دارد.

در ادامه آقای دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه ضمن قدردانی از برگزارکنندگان مراسم گفت: دین امری فطری و بزرگترین سرمایه وجودی انسان است و برعهده اساتید دانشگاه است که به دور از هیجانات موجود بتوانند با اشاعه بهتر آموزه های این طرح در فضای آزاد گفتگو برای شکوفایی هرچه بهتر این امر فطری تلاش کنند.

در جریان برگزاری طرح ضیافت اندیشه ، اساتید شرکت کننده در طرح با خانواده های شهید روحانی کمال قاسمی و جانباز دوران دفاع مقدس نوروز علی اخلاقی دیدار کردند. همچنین کلاس ها و کارگاه های آموزشی این طرح به مدت یک هفته در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد.

 

 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir