Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

دیدار مسئولین دانشگاه ارومیه با خانواده معزز شهدا

به مناسبت ایام الله دهه ی فجر، در راستای تکریم مقام شامخ خانواده معظم شاهد، مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه، مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگران، روسای دانشکده ادبیات و کشاورزی و هیأت همراه، هجدهم بهمن ماه با خانواده شهیدان عربعلی جعفر پور و علی زینالی دیدار کردند.

دکتر آین مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر گفت: افرادی که از نسل های بعدی انقلاب هستند نه جنگ را درک کرده اند و نه شهدا را دیده اند اما فداکاری های آنان را شنیده اند و علیرغم تهاجمات فرهنگی، همیشه به فکر وظایف اخلاقی، عرفی و دینی خود در قبال ایثار شهدا هستند و البته این کمترین کار ممکن می باشد.

دکتر طلوعی آذر رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی، با بیان این که در جامعه امروز دشمنان در سایه جنگ نرم برای از بین بردن ارزش های دینی و اخلاقی تلاش می کنند، افزود: هدف دشمن تبدیل ارزش ها به ضد ارزش است که همه ما در عرصه های گوناگون موظف هستیم با دسیسه های فرهنگی دشمن مقابله و زمینه آگاه سازی جوانان را فراهم کنیم.

 شهید عربعلی جعفر پور در سال 1358 در جاده مهاباد- سردشت و شهید علی زینالی در سال 1360 در منطقه کردستان به درجه ی والای شهادت نائل گردیدند.

خانواده شهید جعفرپور

خانواده شهید زینالی

 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir