Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

جشن اختتامیه سالگرد طرح تحول کارآفرینانه دانشگاه ارومیه با تقدیر از ایده های برتر دانشجویی پایان یافت


جشن اختتامیه اولین سالگرد طرح تحول کارآفرینانه به همت مدیریت کارآفرینی دانشگاه، دفتر ارتباط با صنعت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و همکاری کانون دانشجویی کارآفرینی با حضور رییس دانشگاه ارومیه، معاونین، اساتید و با استقبال حداکثری دانشجویان، یکم خرداد ماه در تالار شهید چمران برگزار گردید.

دکترحب نقی رییس دانشگاه ارومیه در این همایش با اشاره به یکپارچگی و همدلی سرنوشت ساز ملت گفت: مردم انقلابی ایران همواره در برهه های مختلف، مجاهدانه و غیرتمندانه مدافع نظام جمهوری اسلامی و حریم ولایت بودند و باز هم در حماسه ای دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات ریاست جمهوری، عظمت ایران را به رخ جهانیان کشیدند.
رییس دانشگاه با تاکید بر نقش دانشگاه ها در توسعه کارآفرینی در جامعه افزود: هدف عمده آموزش کارآفرینی در مراکز آموزشی این است که فراگیران اعتماد به نفس و ظرفیت لازم را برای خود اظهاری کسب کنند و بتوانند دانشی را که فرا گرفته اند در عمل بکار گیرند و یاد بگیرند که چگونه فرصت ها را شناسایی و مورد بهره برداری قرار دهند و با یکدیگر همکاری داشته باشند.


در ادامه دکتر سید جعفر زنوزی مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد طرح تحول کارآفرینی، هدف از اجرای این طرح را، حرکت در مسیر چشم انداز 5 ساله دانشگاه، ترویج خلاقیت در بین دانشجویان و ایجاد فرصتی مناسب برای ارائه و به چالش کشیدن ایده ها که منجر به انتخاب ایده های برتر و نهایتاً کارآفرینی می گردد عنوان نمود.


رونمایی از دستگاه سیستم ارزیابی واکنش (ساو) ساخت داخل، ایده مرکز مشاوره تندرستی و سلامت دانشگاه که به همت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و پارک فناوری استان ساخته شده بود از حواشی این نشست بود.


در پایان از ایده های برتر برگزیده در نوزدهمین رویداد طرح تحول کارآفرین و عوامل اجرایی برگزاری طرح تحول و اساتید تحلیلگر جلسات تقدیر و قدردانی گردید.

.

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir