Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

دکتر نیستانی از اعضای مرکز نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم در کارگاه ارزیابی درونی گروه های آموزشی که ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد گفت: دانشگاه ارومیه از جمله دانشگاههای فعال در امر ارزیابی در سطح دانشگاهها می باشد.

این کارگاه در راستای بسط فرهنگ خودارزیابی، برنامه ریزی و بهبود کیفیت گروه های آموزشی با شرکت  54 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه از گروه های مختلف آموزشی و با تاکید بر حضور حداقل 2 نفر از اعضای کمیته ارزیابی درونی گروه های آموزشی که در حال انجام فرآیند ارزیابی درونی هستند، اجرا گردید.

 

دکتر محمدرضا نیستانی مدرس کارگاه و از اعضای مرکز نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم ضمن بیان اهداف کارگاه به تشریح مراحل مختلف فرآیند ارزیابی درونی گروه ها پرداخته و در نهایت همکاران شرکت کننده در کارگاه در قالب کارگروه های مختلف به صورت عملی مراحل ارزیابی درونی و استخراج نقاط ضعف و قوت یک گروه آموزشی فرضی را در چهارچوب کاربرگ های موجود اجرا و نسبت به رفع موانع و حل مشکلات موجود راهکارهای پیشنهادی خود را ارائه نمودند.

گفتنی است: دورۀ اول کارگاه ارزیابی درونی گروه های آموزشی در دی ماه سال 95 توسط دفتر نظارت و ارزیابی و دومین دورۀ کارگاه دوم مهرماه در پژوهشکده مطالعات دریاچه ارومیه برگزار گردید.

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir