Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

 حضور روحانی ثابت و مستقر در مسجد دانشگاه، تجهیز نمازخانه های خوابگاه ها و تشکیل حلقه های معرفت در محل مسجد و خوابگاه ها از جمله درخواست های دانشجویان و مباحثی بود که در جلسه هیات امنای مسجد دانشگاه ارومیه مطرح شد.

  دکتر رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه  ضمن تاکید بر این نکته که پیامبر اسلام(ص) با حضورچهره به چهره در میان مردم دین اسلام را تبلیغ می کرد گفت: ما از طرح روحانی ثابت و مستقر در دانشگاه برای برپایی نماز های جماعت، تشکیل حلقه های معرفتی، پاسخ به سوالات دانشجویان و رفت و آمد به خوابگاه ها از لحاظ مادی و معنوی حمایت و پشتیبانی می کنیم. چون این مورد یکی از دغدغه های اصلی ما است. 

 حجت الاسلام و المسلمین کیومرثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این جلسه ضمن اشاره به این نکته که مدیریت مسجد دانشگاه به صورت هیات امنایی است، گفت: هر تصمیمی هیات امنای بگیرد ما آن را انجام می دهیم. ما برخی روزها در مسجد حلقه های معرفت با حضور اساتید گروه معارف برپا می کنیم که برای دنباله دار کردن این جلسات در مسجد و بالاخص در خوابگاه ها نیاز به یک روحانی ثابت و مستقر در دانشگاه داریم.

دکتر یونس علیجو معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه ضمن تاکید بر این نکته که برپایی نمازهای جماعت و رفع مشکلات مسجد دانشگاه یکی از دغدغه های اصلی حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه بوده که همواره در جهت رفع این مشکلات قدم برداشته ، بیان کرد: وضعیت دانشگاه ارومیه بنا بر اعلام ستاد اقامه نماز استان در برپایی نماز نسبت به دیگر دستگاه های اجرایی وضعیت بهتری است، منتهی ما تا ایده آل فاصله داریم. به همین جهت سعی می کنیم با اجرای برنامه های مختلف روز به روز به گسترش بیشتر فرهنگ نماز در دانشگاه، بالاخص در میان قشر خاکستری تلاش کنیم. 

 جلسه هیات امنای مسجد دانشگاه ارومیه با حضور اعضای این هیات امنا و نماینده دانشجویان در دفتر رئیس دانشگاه روز دوشنبه 29 بهمن ما در محل دفتررئیس دانشگاه برگزار شد. 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir