Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

دکتر ناصر آق، دانشیار پژوهشکده آرتمیا و آبزی‌پروی دانشگاه ارومیه طی مراسمی در بیستمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور به عنوان پژوهشگر برتر کشوری انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور، امروز (سه‌شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سورنا ستاری معاون علمی رئیس جمهور، دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و پژوهشگران در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.


چاپ نزدیک به 77 مقاله، اجرای 10 طرح تحقیقاتی برون دانشگاهی، تاسیس و تجهیز پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری، که دومین مرکز پژوهشی برتر آرتمیا در دنیا است؛ تدوین بیوتکنیک بومی تولید صنعتی جلبک های تک سلولی، سیسیت و بیومس آرتمیا در استخرهای خاکی و بتنی؛ تدوین دانش فنی عمل‌آوری و فرآوری سیست و بیومس آرتمیا؛ انتقال دانش فنی تولید صنعتی سیست و بیومس آرتمیا به شرکت‌های داخل و خارج از کشور از جمله فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی دکتر آق است.

نقش آفرینی موثر در تولید علم، نقش پژوهشگر در ارتباط با صنعت و جامعه و داشتن طرح های پژوهشی تقاضامحور با کارفرمایان معتبر، فعال بودن پژوهشگر در عرصه بین المللی و انجام پژوهش های هدفمند از محورهای اساسی انتخاب پژوهشگر کشوری هستند.

ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در کشور و ارتقای منزلت و جایگاه پژوهش و فناوری، معرفی توانمندی‌های پژوهشی، فناوری و نوآوری کشور، تشویق، تقویت و ایجاد انگیزه در اعضای هیأت علمی و پژوهشگران و فناوران کشور و فراهم‌سازی زمینه ارتباط حوزه کاربرد با حوزه پژوهش و فناوری از جمله از اهداف برگزاری این جشنواره است.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir