Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

دکتر حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در پی بازدید از مرکز تحقیقات و پرورش زنبور عسل دانشگاه ارومیه که همراه با اعضای هیات رئیسه دانشگاه بود ، گفت: با توجه به وجود ظرفیت های بالقوه شهرستان ارومیه برای نگهداری و پرورش زنبور عسل به لحاظ پوشش گیاهی، این مرکز می تواند نقش به سزایی به عنوان  الگوی آموزشی و کار آفرینی برای دانشجویان  علاقه مند باشد.

رئیس دانشگاه ارومیه بیان کرد: استفاده از ظرفیت علم و دانش در جهت ارتباط با جامعه ، کارآفرینی و  اشتغال زایی از اهداف اصلی دانشگاه است که مرکز زنبورداری یک نمونه  بارز و موفق در راستای این هدف است.

دکتر غفاری عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی و مسئول مرکز تحقیقات و پرورش زنبور دانشگاه ارومیه نیز در این بازدید ضمن اشاره به نحوه اصلاح نژاد زنبور عسل و تولید ملکه های اصلاح شده  در این مرکز، گفت: علاوه بر عسل انواع محصولات زنبور شامل گرده گیاهان. بره موم و ژله رویال نیز در این مرکز تولید می شود.

لازم به ذکر است دانشگاهیان و علاقه مندان می توانند جهت تهیه انواع محصولات طبیعی و ارگانیک زنبور عسل شامل انواع عسل، گرده گل، ژله رویال می‌توانند به زنبورستان دانشگاه واقع در گروه علوم دامی مراجعه نموده و یا  با  دکتر غفاری  با  شماره تماس 09129263421  تماس حاصل نمایند.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir