Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

همزمان با سراسر کشور آزمون مقطع کارشناسی ارشد جنوب استان آذربایجان غربی، طی روزهای پنجشنبه تا شنبه (16 الی 18 مرداد نود و نه) در حوزه اصلی مرکز آموزش عالی شهید باکری و حوزه فرعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

در این آزمون 3524 داوطلب از شهرهای مختلف جنوب استان شامل شهرستان میاندوآب، نقده، بوکان، شاهیندژ و تکاب، با هم به رقابت پرداختند. از این تعداد 1621 نفر خانم و 1903 نفر آقا بودند.

دکتر حسام شیرازه محبت فرماندار میاندوآب نیز از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد.

دکتر مهدوی کیا رییس این مرکز و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور گفت: امسال آزمون کارشناسی ارشد با توجه به شرایط مقابله با کرونا با تمهیدات ویژه‌ای برگزار و تمام پروتکل‌های بهداشتی مطابق درخواست سازمان سنجش آزمون کشور در این رقابت رعایت شد.

وی همچنین از زحمات  اعضای شورای تامین شهرستان، ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب، فرماندهی محترم نیروی انتظامی، ریاست محترم جمعیت هلال اهمر، اداره توزیع نیروی برق، اداره راه و شهرسازی و شهرداری شهرستان میاندوآب که همکاری لازم را در برگزاری این آزمون با این مرکز داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

دکتر مهدوی کیا  تشکر ویژه ای هم نیز از کلیه داوطلبانی داشتند که با رعایت پروتکلهای بهداشتی مسئولین برگزاری آزمون را در اجرای هرچه بهتر آزمون یاری نمودند.

لازم به ذکر است که تب سنجی، ‌رعایت فاصله گذاری اجتماعی، حضور تمام عوامل اجرایی و آزمون دهندگان با ماسک، افزایش محل های آزمون ، ضدعفونی کامل محل های آزمون از جمله مواردی است که با توجه به پروتکل های بهداشتی در این آزمون رعایت شد

آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ کشور در ۶ گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و دامپزشکی و در 120 رشته امتحانی برگزار می‌شود.

نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در دهه دوم شهریورماه اعلام می‌شود. انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز در دهه دوم شهریورماه صورت می‌گیرد و نتایج نهایی در اواخر مهرماه ۹۹ اعلام خواهد شد.

 

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir