Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی بارز به عنوان بزرگترین تولید کننده تایر کشور با سهم بازاری بیش از 50٪ همواره کوشیده است همسو با شرکت های مطرح تایرسازی در حوزه های جدید علم و فناوری گام بردارد.

اکنون بارز بر مبنای افق 1404 خود که فعالیت به عنوان یک تولید کننده تایر در مقیاس جهانی است و در راستای حمایت از تولید داخلی و استفاده از توان بومی کشور از کمپ استارتاپی خود با عنوان «بارز کمپ» رونمای کرده است.

بارز کمپ در هر فراخوان روی یک موضوع خاص متمرکز بوده و در این چارچوب اقدام به ثبت نام افراد، ارايه آموزش های تخصصی و عمومی کسب کار و تیم سازی آنها برای تشکیل استار تاپ های کاربردی می نماید و در نهایت هم از تیم های برگزیده حمایت متنوعی انجام خواهد داد. 

موضوع فراخوان بارز کمپ شماره ۱ که « تامین سفارشی قطعات صنعتی» است، از نیازی که بسیاری از صنایع به طیف وسیعی از قطعات یدکی و مصرفی سفارشی دارند نشات گرفته است و به دنبال تشکیل استارتاپ هایی است که بتواند در حل این چالش نقش آفرین باشند.

اساتید دانشجویان و همه افراد توانمند می توانند در این کمپ چهار روزه به رایگان ثبت نام انجام دهند. بارز به استارتاپ های برگزیده و دارای شرایط پیش بینی شده، حداقل یک میلیارد تومان سفارش کار ارايه خواهد داد. 

اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق وب سایت گروه صنعتی بارز و صفحات مجازی آن قابل دسترسی است و ثبت نام نیز از طرق آدرس www.barez.com/bc  امکان پذیر است. 

دکتر شهدادی با شماره تماس 02186796000 داخلی 674 جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر معرفی می شود. 

 

چند رسانه ای

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir