Public Relations News Website

امروز

شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

دفتر روابط بین الملل دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری وبینارهایی با دعوت از اساتید مطرح بین المللی در دانشگاه ارومیه در دوران Covid-19 نموده است. همچنین، در حرکتی نوین، برای برگزاری وبینارهای علمی با سخنرانی اساتید دانشگاه ارومیه برای اساتید و دانشجویان دانشگاه های عراقی با وزارت علوم عراق و اقلیم کردستان عراق رایزنی و اعلام آمادگی نموده است.

به عنوان اولین قدم، بدنبال دعوت پروفسور دکتر همداد عبدل قهار محمد، رئیس مؤسسMegaMind Plus Academy https://mmp.ac/index.php/en و عضو هیأت علمی دانشگاه صلاح­الدین از دکتر جواد غلامی، مدیر دفتر روابط بین‌الملل و دانشیار زبانشناسی کاربردی گروه زبان انگلیسی دانشگاه ارومیه برای ایراد سخنرانی با محوریت آموزش زبان انگلیسی، دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری اولین وبینار علمی برای اساتید و دانشجویان آموزش زبان انگلیسی در عراق نمود.

در این وبینار که در روز چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 8:30 عصر برگزار شد، دکتر غلامی علاوه بر معرفی شایسته دانشگاه ارومیه و گروه زبان انگلیسی این دانشگاه، سخنرانی خود را تحت عنوان:

“Principles of Instructed Language Learning in Teaching English as a Foreign Language”

برای 76 نفر شرکت کننده از اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و معلمان زبان انگلیسی از شهرهای مختلف عراق بویژه اقلیم کردستان (هاولر، سلیمانیه، دهوک، سوران، کویا، حلبچه، ناصریه و بصره) ارائه دادند.

این وبینار که یک ساعت و چهل و پنج دقیقه به طول انجامید، با بخش پرسش و پاسخ بسیار سازنده و  همراه با مشارکت فعال شرکت کنندگان و با دریافت بازخورد بسیار مثبت به پایان رسید.

 فایل کامل سخنرانی از طرف میزبان این رویداد در لینک های زیر برای استفاده علاقمندان به اشتراک گذاشته شده است.

https://youtu.be/4pvIsQhhTcM

http://mmp.ac/images/docs/seminars/principles.pdf

دانشگاه ارومیه با برگزاری این وبینار گامی موثر در تحکیم روابط علمی و بین المللی خود به ویژه با کشورهای همجوار برداشت که در توسعه مناسبات و معرفی شایسته دانشگاه ارومیه و توانمندیهای آن نقش بسزایی را ایفا می‌نماید.

پس از برگزاری این رویداد، تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان علاقمندی خود را به ادامه تحصیل در دانشگاه ارومیه اعلام نموده و متقاضی کسب اطلاعات بیشتر و پذیرش می باشند.

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir