Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

دفتر روابط بین الملل دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری وبینارهایی با دعوت از اساتید مطرح بین المللی در دانشگاه ارومیه در دوران Covid-19 نموده است. همچنین، در حرکتی نوین، برای برگزاری وبینارهای علمی با سخنرانی اساتید دانشگاه ارومیه برای اساتید و دانشجویان دانشگاه های عراقی با وزارت علوم عراق و اقلیم کردستان عراق رایزنی و اعلام آمادگی نموده است.

به عنوان اولین قدم، بدنبال دعوت پروفسور دکتر همداد عبدل قهار محمد، رئیس مؤسسMegaMind Plus Academy https://mmp.ac/index.php/en و عضو هیأت علمی دانشگاه صلاح­الدین از دکتر جواد غلامی، مدیر دفتر روابط بین‌الملل و دانشیار زبانشناسی کاربردی گروه زبان انگلیسی دانشگاه ارومیه برای ایراد سخنرانی با محوریت آموزش زبان انگلیسی، دانشگاه ارومیه اقدام به برگزاری اولین وبینار علمی برای اساتید و دانشجویان آموزش زبان انگلیسی در عراق نمود.

در این وبینار که در روز چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت 8:30 عصر برگزار شد، دکتر غلامی علاوه بر معرفی شایسته دانشگاه ارومیه و گروه زبان انگلیسی این دانشگاه، سخنرانی خود را تحت عنوان:

“Principles of Instructed Language Learning in Teaching English as a Foreign Language”

برای 76 نفر شرکت کننده از اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و معلمان زبان انگلیسی از شهرهای مختلف عراق بویژه اقلیم کردستان (هاولر، سلیمانیه، دهوک، سوران، کویا، حلبچه، ناصریه و بصره) ارائه دادند.

این وبینار که یک ساعت و چهل و پنج دقیقه به طول انجامید، با بخش پرسش و پاسخ بسیار سازنده و  همراه با مشارکت فعال شرکت کنندگان و با دریافت بازخورد بسیار مثبت به پایان رسید.

 فایل کامل سخنرانی از طرف میزبان این رویداد در لینک های زیر برای استفاده علاقمندان به اشتراک گذاشته شده است.

https://youtu.be/4pvIsQhhTcM

http://mmp.ac/images/docs/seminars/principles.pdf

دانشگاه ارومیه با برگزاری این وبینار گامی موثر در تحکیم روابط علمی و بین المللی خود به ویژه با کشورهای همجوار برداشت که در توسعه مناسبات و معرفی شایسته دانشگاه ارومیه و توانمندیهای آن نقش بسزایی را ایفا می‌نماید.

پس از برگزاری این رویداد، تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان علاقمندی خود را به ادامه تحصیل در دانشگاه ارومیه اعلام نموده و متقاضی کسب اطلاعات بیشتر و پذیرش می باشند.

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir