Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

 در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور که در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، دکتر هادی الماسی دانشیار گروه علوم و صنایع غذایی دانشگاه ارومیه به عنوان پژوهشگر برگزیده کشوری در گروه کشاورزی و منابع طبیعی انتخاب شد.

در این مراسم که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و  دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، 17 پژوهشگر و 16 فناور برگزیده کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند. 

تعداد و کیفیت مقالات ISI، تعداد طرح‌های ارتباط با صنعت و تولید فناوری و همچنین شاخص‌های علمی بین المللی از جمله اچ-ایندکس و تعداد ارجاعات از جمله معیارهای اصلی انتخاب پژوهشگران برتر در این جشنواره بوده است.

دکتر هادی الماسی با چاپ 52 مقاله ISI، تألیف دو کتاب، 52 مقاله ISC، ثبت یک اختراع ملی و اجرای 12 طرح ارتباط با صنعت در طول 5 سال اخیر موفق به کسب این عنوان شده است.

همچنین اچ – ایندکس 21 و تعداد ارجاعات 1801 از جمله شاخص‌های پژوهشی بین المللی وی محسوب می‌شود که در کسب این موفقیت موثر بوده است.

دانشگاه ارومیه کسب این موفقیت ارزشمند را خدمت ایشان، گروه علوم و صنایع غذایی، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و تمام دانشگاهیان عزیز ارومیه تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

دکتر هادی الماسی - پژوهشگر برگزیده کشوری

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir