Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

 وبینار «بررسی موانع و راهکارهای توسعه ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با حضور رییس دانشگاه ارومیه و مدیران کل سازمان‌ها و نمایندگان صنایع استان به میزبانی این دانشگاه و به صورت مجازی برگزار شد.

دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در این ابتدای این نشست توانمندی‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه را بیان نموده و بر افزایش تعامل و تقویت همکاری های علمی دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان با دانشگاه ارومیه در زمینه های علمی - پژوهشی تاکید کرد.

دکتر هادی الماسی مدیر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه ارومیه نیز در این نشست، با موضوع فعالیت‌ها و سابقه عملکرد دانشگاه در ارتباط با صنعت گزارشی ارائه و  برنامه‌های آتی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت را بیان نمود.

دکتر حسن حیدری استاد گروه اقتصاد دانشگاه ارومیه نیز در این جلسه با موضوع راهکارهای نوین جهانی جهت تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه به صورت مجازی سخنرانی کرد.

در ادامه این نشست میهمانان حاضر در جلسه دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص مشکلات و موانع مربوط به همکاری اعضای هیئت علمی در حل مشکلات و مسائل اجتماعی و اقتصادی جامعه و صنعت را بیان نمودند. 

در انتهای این نشست، از دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و صنایع استان که طی سال‌های اخیر بیشترین همکاری علمی و پژوهشی را با دانشگاه ارومیه داشتند با اهدای لوحی تقدیر شد.

معاونت برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان غربی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی معاونت صنایع کوچک، شرکت توزیع نیروی برق، شرکت گاز استان و مجتمع مس آذربایجان (مس سونگون) از جمله سازمان‌های پیشرو در همکاری پژوهشی با دانشگاه ارومیه هستند که در این نشست از آنها تجلیل شد. 

 

همچنین در این نشست از طرح‌های ارتباط با صنعت برگزیده و منتخب دانشگاه ارومیه که با درنظر گرفتن معیارهای ارزیابی و همچنین اعلام رضایت کارفرمای طرح‌ها انتخاب شده بودند، نیز تقدیر شد.

لیست طرح‌های برگزیده دانشگاه ارومیه در طی 5 سال اخیر به شرح زیر است:

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir