Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

در پی درگذشت همكار محجوب و باوقار دانشگاهي جناب آقای دکتر علیرضا قلعه ای مجلس ترحیمی به صورت مجازی در مسجد دانشگاه ارومیه برگزار شد. 

خانواده محترم این استاد گرانقدر بعد از دریافت پیام های تسلیت دانشگاهیان ارومیه و برگزاری مجلس ترحیم مجازی، پیام قدردانی از دانشگاهیان دانشگاه ارومیه به شرح ذیل به روابط عمومی دانشگاه ارسال کردند:

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
در مقام شما چه می توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را به رگهای خسته و کوفته مان جریان دادید، با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می کنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد. بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه مسئولین دانشگاه ارومیه، همکاران، دانشجویان، دوستان و آشنایان که در همه مراحل، ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند، از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان، حضور در رکاب نورانی امام زمان (عج) را در عصر ظهور مسئلت می نماییم.

با تشکر
بهناز مهاجران
همسر مرحوم دکتر علیرضا قلعه ای

مجلس ترحیم مجازی دکتر قلعه ای با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حیدری زاد و دکتر حسین پور از اعضای هیات علمی دانشگاه ارومیه و دوست و همکار آن مرحوم و همچنین حضور مجازی دانشگاهیان دانشگاه ارومیه برگزار شد.

در زیر گزارش تصویری این مراسم را مشاهده نمایید.

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir