Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی دانشگاه ارومیه اعلام کرد که پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس که در منطقه کردستان عراق تفحص و پیدا شده اند روز سه شنبه از طریق مرز تمرچین در پیرانشهر وارد کشور می شوند.

این شهدا متعلق به عملیات کربلای 7 هستند که بعد از ورود به کشور از طریق مرز تمرچین و برگزاری ویژه برنامه شهدا در همان مکان، در فلکه آذربایجان و باند پایین ائللرباغی ارومیه مورد استقبال قرار می گیرند.


برگزاری مراسمی با شهدا در محل مزار شهدای گمنام در پارک جنگلی ارومیه نیز از جمله برنامه هایی است که در شب سه شنبه در ارومیه برگزار می شود.


پیکر پاک این شهدا روز پنجم شهریور ماه با بدرقه مردم و مسوولان آذربایجان غربی از طریق فرودگاه ارومیه عازم تهران برای شناسایی و انجام آزمایشهای لازم می شوند.


عملیات پیروزی بخش کربلای 7 در 13 اسفند سال 65 به وسیله دلاورمردان عرصه هشت سال دفاع مقدس انجام شد.


این عملیات در منطقه عملیاتی حاج عمران انجام گرفت، نیمی از منطقه عملیاتی والفجر 2 که در دوره حملات موسوم به استراتژی دفاع متحرک عراق از دست رفته بود، طی عملیات کربلای 2 و بقیه در عملیات کربلای 7 آزاد شد.


درخشان ترین بخش از کارنامه ارتش در عملیات کربلای 7 رقم خورد و طی این عملیات، لشکر 64 ارومیه جان فشانی های بسیاری از خود نشان داد.


دانشگاه ارومیه، از کلیه دانشگاهیان استان شهید پرور آذربایجان غربی برای پیشواز و بدرقه باشکوه این آسمانیان دعوت می نماید.


 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir