Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

از محوطه بهسازی شده اطراف دانشکده علوم پایه و شیمی و پارک مقابل آن با حضور رییس دانشگاه و مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه بهره برداری شد. 

دکتر عبدی سرای مدیرامور پشتیبانی دانشگاه ارومیه در این آیین گفت: عملیات بهسازی و اصلاح ساختاری محوطه اطراف دانشکده علوم و پارک مقابل آن که به یک بیشه زار تبدیل شده بود از آذر ماه سال 99 آغاز شد و با همت نیروی های بخش های مختلف مدیریت امور پشتیبانی این محوطه امروز آماده بهره برداری است. 

وی افزود: اصلاح ساختار هندسی خیابان های اطراف دانشکده،‌ هرس اصولی درختان، تمیز کاری محوطه خاکی مقابل خوابگاه دختران، جدول کاری،‌ آسفالت،‌ اصلاح آب نماها،‌ گل کاری و بسیاری کارهای دیگر از جمله اقدامات این عملیات بود که خوشبختانه این محوطه را برای استفاده دانشگاهیان به یک محوطه با نشاط همراه با مناظر زیبا تبدیل کرده است. 

دکتر عبدی در پایان گفت: در روزهای آینده خبرهای خوش دیگری ازنتایج حاصله از اقدامات مدیریت امور پشتیبانی به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.

در زیر گزارش تصویری مراحل قبل از شروع و حین انجام عملیات  و در پایان نتایج حاصل این اقدامات و همچنین آیین بهره برداری را مشاهده نمایید. 

تصاویر مراحل قبل از شروع و حین عملیات بهسازی محوطه اطراف دانشکده علوم پایه و شیمی دانشگاه ارومیه 

 

نتایج حاصل این اقدامات و همچنین آیین بهره برداری را در تصاویر زیر مشاهده نمایید:

 

 

چند رسانه ای

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir