Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

از محوطه بهسازی شده دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه با حضور دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه و جمعی دیگر از معاونین و مدیران دانشگاه بهره برداری شد. 

دکتر عبدی سرای مدیرامور پشتیبانی دانشگاه ارومیه در این آیین گفت: عملیات بهسازی و اصلاح ساختاری محوطه اطراف دانشکده معماری، شهرسازی و هنر از آذر ماه سال 99  همزمان با سایر اقدامات گسترده مدیریت امور پشتیبانی در در سطح دانشگاه آغاز شد و با همت نیروی های بخش های مختلف پشتیبانی این محوطه امروز آماده بهره برداری است. 

وی افزود: اصلاحات هندسی خیابانها، پله ها، محل های عبور ، جمع آوری نخاله های ساختمانی، درختکاری،‌ چمن کاری و گل کاری، رنگ آمیزی، نصب چراغ های مختلف، اصلاح سیستم آب رسانی و بسیاری کارهای دیگر از جمله اقدامات این عملیات بود که خوشبختانه این محوطه را برای استفاده دانشگاهیان به یک محوطه با نشاط همراه با مناظر زیبا تبدیل کرده است. 

دکتر عبدی در پایان گفت: در روزهای آینده خبرهای خوش دیگری ازنتایج حاصله از اقدامات مدیریت امور پشتیبانی به اطلاع دانشگاهیان خواهد رسید.

در زیر گزارش تصویری مراحل قبل از شروع و حین انجام عملیات  و در پایان نتایج حاصل این اقدامات و همچنین آیین بهره برداری را مشاهده نمایید. 

تصاویر مراحل قبل از شروع و حین عملیات بهسازی محوطه دانشکده معماری، شهرسازی و هنر دانشگاه ارومیه 

نتایج حاصل این اقدامات و همچنین آیین بهره برداری را در تصاویر زیر مشاهده نمایید:

چند رسانه ای

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir