Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

با حضور دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه از عملیات بازسازی و بهسازی رستوران دانشکده علوم بهره برداری شد.
دکتر عبدی سرای مدیر امور پشتیبانی دانشگاه ارومیه در این آیین گفت: در ایام تعطیلی اماکن رفاهی دانشگاه که  رستوران دانشکده علوم با ظرفیت 2000 نفر دانشجو (1300 نفر دانشجوی دختر و 700 نفر دانشجوی پسر) نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به همین امر و وجود ایرادات و نواقصات اساسی در ابنیه و تاسیسات این رستوران از دی ماه 1399 به همت همکاران مدیریت امور پشتیبانی عملیات تعمیرات اساسی این رستوران آغاز شد.
دکتر عبدی افزود: تمامی اقدامات صورت گرفته با در نظر گرفتن اهداف و پیشبرد در خصوص حفظ منابع مالی و کاهش هزینه‌ها بوده و از جمله اقداماتی اساسی که در این رستوران صورت گرفته است، می‌توان به نصب کاشی به متراژ 355 مترمربع ، 15 مترمربع نصب سرامیک و سنگ، جوشکاری تجهیزات مورد استفاده در سالن، 100 مترمربع نصب ایزوگام، بازسازی سرویسهای بهداشتی، بازسازی کامل سیستم‌های روشنایی و برق رسانی، گاز رسانی و آبرسانی، 3000 مترمربع رنگ‌آمیزی دیوارها و تجهیزات مورد استفاده در سالن طبخ غذا، نظافت محوطه سرو غذا و ... اشاره نمود.

در زیر به ترتیب گزارش تصویری وضعیت قبل از تعمیرات اساسی رستوران دانشکده علوم، عملیات تعمیرات و نظافت محوطه و همچنین مراسم افتتاحیه را مشاهده نمایید:

 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir