Public Relations News Website

امروز

جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه طی روزهای آینده به صورت رسمی به همت دفتر فعالیت های اقتصادی وسرمایه گذاری دانشگاه و با همکاری بخش خصوصی در سال تولید،پشتیبانی ها ومانع زدایی ها به چرخه تولید وارد می شود.

در جلسه ای که با حضور رییس و برخی از معاونین و مدیران دانشگاه ارومیه و همچنین نمایندگان مهندس یعقوب گل نهالی به عنوان بخش خصوصی کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه برگزار شد،‌ مقرر شد کارخانه طی روزهای آینده با حضور مسئولین کشوری و استانی به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گیرد.

کارخانه لبنیات دانشگاه ارومیه در سال 1358 توسط یک شرکت سوئدی آلفا لاوال تجهیز و راه اندازی اولیه شده ولی طی سالهای گذشته این کارخانه راکد مانده بود که با این اقدام این کارخانه دوباره احیا شده و شروع به کار خواهد کرد.

تجهیز، راه اندازی و بهره برداری از خطوط موجود و حذف و اضافه کردن دستگاه و خطوطِ جدید به اقتضای نیاز تولید و بهره وری امکانات واحد لبنیات دانشگاه به منظور تولید محصولات لبنی، بسترسازی جهت آموزش دانشجویان دانشگاه ارومیه و استفاده علمی از امکاناتِ موجود، و ایجاد تعامل با مجموعه های لبنیِ استان و منطقه از جمله اقدامات مهم در این راستا است.

همچنین اجرای پروژه های تحقیقاتی - کاربردیِ مورد نیاز صنعت و تدوین دانش فنی برای محصولات جنبی نیز از جمله همکاری های علمی و تحقیقاتی در این کارخانه است.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir