Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر احمد علیجانپور را به عنوان «سرپرست دانشگاه ارومیه» منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ارومیه در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه ارومیه» منصوب می‌شوید ( متن کامل حکم در ادامه قابل مشاهده است) .  

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر رحیم حب نقی رئیس سابق دانشگاه ارومیه قدردانی کرد.


برپایه همین گزارش، دکتر احمد علیجانپور متولد 1349 عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه ارومیه، تحصیلات متوسطه و دبیرستان را در تبریز، دوره کارشناسی را در دانشگاه گیلان و دوره کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه تهران سپری نموده است. درسال 1380 به عنوان عضو هیات علمی با مرتبه استادیار در دانشگاه ارومیه شروع به کار کرده و از آن زمان مسئولیت های متعددی را در حوزه آموزش عالی استان تقبل نموده است که از جمله می توان به ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، معاونت اداری و مالی دانشگاه و ریاست دانشکده منابع طبیعی اشاره کرد. همچنین عضویت در کمسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه، نماینده وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در برخی از موسسات غیرانتفاعی استان، عضویت در شورای استانی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، عضویت در هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، عضویت در هیئت ممیزه دانشگاه ارومیه وعضویت در شورای نظارت بر آموزش عالی استان را در کارنامه خود دارد.  از عملکرد علمی و پژوهشی ایشان می توان به چاپ 82 مقاله علمی پژوهشی انگلیسی و فارسی، 54 مقاله چاپ شده در کنفرانس های داخلی و خارجی، 48 پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری و نهایتا اجرای 12 طرح پژوهشی داخلی و ارتباط با صنعت اشاره کرد.

روابط عمومی دانشگاه ارومیه با تبریک  این انتصاب شایسته، برای ایشان آرزوی توفیق الهی و برای دانشگاه ارومیه آرزوی  تعالی و پیشبرد اهداف دارد و از زحمات و خدمات شبانه روزی آقای دکتر رحیم حب نقی رئیس سابق دانشگاه قدردانی بعمل می آورد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir