Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت، اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه از شرکت سیمان سفید ارومیه بازدید کردند.

در این برنامه، اعضای هیئت علمی گروه معدن و گروه زمین شناسی دانشگاه ارومیه از بخش‌های مختلف خط فراوری و تولید سیمان سفید بازدید کردند.

مهندس ماجدی مدیرعامل شرکت سیمان سفید ارومیه ضمن خوش آمد گویی، بر تقویت ارتباط مجموعه تحت مدیریت خود با دانشگاه ارومیه به عنوان دانشگاه مادر استان تاکید کرده و در خصوص انجام طرح‌های پژوهشی مشترک که به رفع مشکلات و چالش‌های شرکت منجر شود، اعلام آمادگی نمود.

دکتر الماسی مدیر فناوری و ارتباط با جامعه دانشگاه ارومیه نیز در این بازدید ضمن تشکر از قبول میزبانی شرکت سیمان سفید بیان کرد: دانشگاه ارومیه با در اختیار داشتن اساتید توانمند و فعال در حوزه کاری مرتبط با شرکت سیمان و همچنین وجود زیرساخت‌ها و امکانات موجود در دانشگاه، می‌تواند به عنوان بازوی کمکی در تأمین نیازهای فناورانه و رفع مشکلات این شرکت عمل نماید.

 در ادامه، مدیران شرکت به بیان مشکلات و چالش‌های موجود پرداختند و اعضای هیئت علمی در خصوص راهکارهای رفع آنها پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

همچنین در خصوص بهبود فرایند تولید و بهینه سازی مصرف انرژی، پیشنهاداتی از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه مطرح شد که مورد استقبال مدیران شرکت قرار گرفت.

در پایان مقرر گردید ارتباطات دوجانبه تا حصول نتیجه و اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک در جهت رفع نیازهای واحد تولیدی ادامه یابد.     

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir