Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

 دانشگاه ارومیه در طی سالهای اخیر به صورت قابل توجهی، روند صعودی برگزاری همایش ها، سمینارها و کنگره های ملی و بین المللی را پشت سر گذاشته است در حالی که در این نشست ها، استان زرخیز و سر سبز آذربایجان غربی و شهر ارومیه، همواره میزبان دانشمندان و پژوهشگرانی از سراسر کشور و کشورهای خارجی بوده است.

بی شک گردشگری و حضور مردم دیگر استان ها و میهمانان خارجی، سبب ساز اثرات مثبت فراوانی در اقتصاد منطقه،  ایجاد فرصت های شغلی جدید، افزایش مالیات و پول هایی که نصیب دولت می شود، افزایش منابع مالی به منظور حفظ آثار فرهنگی و طبیعی، توسعه صنایع دستی، بومی و محلی و باعث مطرح شدن بالقوه و بالفعل دانشگاه ارومیه در سطح ملی و بین المللی می شود و خواهد شد.

دانشگاه ارومیه در طول یک ماه چهار کنگره سراسری را برگزار می نماید.

شهریور ماه هنوز به نصفه های خود نرسیده که شاهد اجرای دو کنگره " گیاه پزشکی " از یکم الی چهارم " و خاک و زیست شناسی" در روزهای هشتم و نهم این ماه بوده ایم و در چند روز آینده پانزدهمین کنفرانس دانشجویان عمران  سراسر کشور از یازدهم الی سیزدهم برگزار می گردد.

نوزدهم تا بیست ویکم شهریو ماه نیز، دانشگاهیان دانشگاه ارومیه و دانشکده دامپزشکی، سعی می کنند استقبال و بدرقه خوبی از مهیمانان کنگره دانشجویان دامپزشکی ایران داشته باشند.

همچنین دانشگاه ارومیه، در دهه سوم مرداد ماه میزبان همایش قرآنی دانش آموزان قاری دختر و پسر سراسر کشور بود که به اذعان "فریدون سید مصطفوی" مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی، به لحاظ شرایط برگزاری، خوابگاه ها، مسایل اردویی و تفریحی، دانشگاه ارومیه به عنوان محل برگزای دومین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز انتخاب شده بود.

امید که برگزاری این سمینارها مرتفع کننده مشکلات زندگی بشری  در همه ی ابعاد باشد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir