Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

جلسه شورای  عالی ورزش دانشگاه در سال 1400  به ریاست دکتر علیجانپور و اعضای جدید این شورا روز شنبه 30 بهمن ماه در دفتر جلسات  ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه  دکتر علیجاپور سرپرست دانشگاه بعنوان رییس شورا، دکتر جوادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بعنوان نائب رییس، دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی بعنوان دبیر شورا، دکتر کاشف معاون برنامه بودجه و مالی دانشگاه ، دکتر حسینی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، دکتر توفیقی رییس دانشکده علوم ورزشی و آقای نوری و خانم منصفان کارشناسان ورزشی دانشگاه بعنوان اعضای شورا حضور داشتند.

در آغاز این جلسه دکتر علیجاپور ضمن اشاره به اهمیت ورزش در دانشگاه و نقش آن در ارتقای سلامت جسمی و روحی دانشجویان،کارکنان و اعضای هیات علمی ، حمایت قاطع خود و اعضای هیات رییسه دانشگاه از برنامه ها، سیاستها  و فعالیتهای ورزشی دانشگاه را اعلام و بر توسعه ارتباطات و تعاملات ورزشی در چهارچوب برنامه راهبردی دانشگاه تاکید نمود.

در ادامه دکتر جوادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز با ذکر حدیثی بر اهمیت و نقش ورزش در جامعه و بویژه در دانشگاه اشاره نمود و حمایت خود را از برنامه های مدیریت تربیت بدنی اعلام و بر ارتقای جایگاه ورزش دانشگاه در سطح کشور تاکید نمود.

 در ادامه دکتر فرضعلی پور، مدیر تربیت بدنی و دبیر شورای عالی  ورزش دانشگاه، ضمن تشکر از نگاه ویژه ریاست و هیات رییسه محترم دانشگاه به مقوله ورزش ، گزارش عملکرد این مدیریت در طی ماههای اخیر و برنامه عملیاتی سال 1401 و برنامه راهبردی پنج ساله مدیریت تربیت بدنی را جهت اظهار نظر اعضای محترم شورا ارائه نمود.

در پایان اعضای محترم شورا نقطه نظرات خود پیرامون برنامه ها و پیشنهادات مطرح شده را ارائه نمود.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir