Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

جلسه شورای  عالی ورزش دانشگاه در سال 1400  به ریاست دکتر علیجانپور و اعضای جدید این شورا روز شنبه 30 بهمن ماه در دفتر جلسات  ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه  دکتر علیجاپور سرپرست دانشگاه بعنوان رییس شورا، دکتر جوادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بعنوان نائب رییس، دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی بعنوان دبیر شورا، دکتر کاشف معاون برنامه بودجه و مالی دانشگاه ، دکتر حسینی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، دکتر توفیقی رییس دانشکده علوم ورزشی و آقای نوری و خانم منصفان کارشناسان ورزشی دانشگاه بعنوان اعضای شورا حضور داشتند.

در آغاز این جلسه دکتر علیجاپور ضمن اشاره به اهمیت ورزش در دانشگاه و نقش آن در ارتقای سلامت جسمی و روحی دانشجویان،کارکنان و اعضای هیات علمی ، حمایت قاطع خود و اعضای هیات رییسه دانشگاه از برنامه ها، سیاستها  و فعالیتهای ورزشی دانشگاه را اعلام و بر توسعه ارتباطات و تعاملات ورزشی در چهارچوب برنامه راهبردی دانشگاه تاکید نمود.

در ادامه دکتر جوادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز با ذکر حدیثی بر اهمیت و نقش ورزش در جامعه و بویژه در دانشگاه اشاره نمود و حمایت خود را از برنامه های مدیریت تربیت بدنی اعلام و بر ارتقای جایگاه ورزش دانشگاه در سطح کشور تاکید نمود.

 در ادامه دکتر فرضعلی پور، مدیر تربیت بدنی و دبیر شورای عالی  ورزش دانشگاه، ضمن تشکر از نگاه ویژه ریاست و هیات رییسه محترم دانشگاه به مقوله ورزش ، گزارش عملکرد این مدیریت در طی ماههای اخیر و برنامه عملیاتی سال 1401 و برنامه راهبردی پنج ساله مدیریت تربیت بدنی را جهت اظهار نظر اعضای محترم شورا ارائه نمود.

در پایان اعضای محترم شورا نقطه نظرات خود پیرامون برنامه ها و پیشنهادات مطرح شده را ارائه نمود.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir