Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

در نشست دکتر احمد علیجانپور سرپرست دانشگاه ارومیه با آقای پورایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی که با حضور دکتر جوادی معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر فرضعلی پور مدیرتربیت بدنی دانشگاه برگزار شد، بر افزایش تعاملات این دو نهاد فرهنگی و همچنین انعقاد تفاهم نامه فی مابین تاکید شد.
دکتر علیجانپور در این دیدار ضمن اشاره به ظرفیت ها و فضاهای ورزشی در دانشگاه ارومیه گفت: فعالیت های تربیت بدنی در دانشگاه علاوه بر جنبه ورزشی و ارتقای سلامت دانشگاهیان، با توجه به ایجاد همدلی و نشاط، دارای جنبه های فرهنگی و اجتماعی نیز هست.
سرپرست دانشگاه ارومیه افزود: دانشگاه پیشران جامعه است. در دانشگاه اساتیدی جمع هستند که هدف اصلی آنها بهتر شدن آینده کشور است و هر چه قدر ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت بیشتر شود به این هدف نزدیک می شویم. در حوزه ورزش وجوانان نیز دانشگاه می تواند با یاری دانشکده های ادبیات و علوم انسانی و دانشکده علوم ورزشی در حل مشکلات این حوزه با استفاده از روش های جدید علمی در کنار اداره کل ورزش و جوانان باشند.
کیومرث پور ایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار ضمن اشاره به توانایی بالای ورزشی و جوانان استان، بیان کرد: ما هم علاقه مند به افزایش تعاملات با دانشگاه ارومیه در زمینه های مختلف ورزشی و جوانان و دیپلماسی ورزشی هستیم.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir