Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

در راستای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و گسترش همکاری در عرصه بین المللی، مدیران ارشد شرکت دهلر به دعوت دانشگاه ارومیه در این دانشگاه حضور یافته و با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دیدار کردند.

 در این ملاقات که با حضور مدیران بومی و مدیران ارشد شرکت دهلر از کشور ترکیه برگزار شد، دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه پس از معرفی دانشگاه، فعالیت‌ ها و نحوه همکاری دانشگاه با شرکت دهلر را شرح داده و ابراز امیدواری نمود این همکاری دوجانبه ادامه دار بوده و تا حصول نتایج مشخص ادامه یابد.  

در ادامه مدیران ارشد شرکت دهلر، این شرکت و پتانسیل های آن را معرفی نمودند.

شرکت آلمانی دهلر یک شرکت بین المللی است که در زمینه تولید کنسانتره، پوره، رب و سایر محصولات صنایع تبدیلی میوه و سبزی فعالیت دارد.

این شرکت هم اکنون در 47  کشور جهان با بیش از 5  هزار نفر پرسنل فعالیت اقتصادی و شعبه دارد.

مدیریت شرکت های مستقر در کشورهای ترکیه، ایران و پاکستان به کشور ترکیه واگذار شده است. مدیران ارشد این شرکت ضمن استقبال از برقراری ارتباط با دانشگاه ارومیه، در زمینه های همکاری همه جانبه با دانشگاه ارومیه از جمله استخدام فارغ التحصیلان دانشگاهی، همکاری در دوره های کارآموزی دانشجویان و فرصت مطالعاتی ارتباط با صنعت اعضای هیئت علمی و همچنین اجرای طرح های پژوهشی مشترک قول همکاری دادند.

در ادامه، اعضای حاضر در جلسه از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه ارومیه و امکانات و تجهیزات موجود در آن بازدید کردند و مقرر گردید ضمن عقد تفاهم نامه همکاری دوجانبه در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی و سایر حوزه های فعالیت مشترک، همکاری و ارتباط دانشگاه ارومیه و شرکت دهلر به شکل منسجم و براساس برنامه مشخص ادامه یابد.       

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir