Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

"اطلاعیه ثبت نام خوابگاه‌های دانشگاه ارومیه برای از سرگیری آموزش حضوری"

احتراماً ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی سلامتی خدمت دانشجویان گرامی، در راستای از سرگیری آموزش حضوری در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه ارومیه، به اطلاع دانشجویان عزیز مقاطع الف) کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تمامی دانشکده‌ها، ب) کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی دانشکده دامپزشکی، ج) کارشناسی دانشکده معماری، شهرسازی و هنر و دانشکده علوم ورزشی و د) دروس عملی دانشجویان کارشناسی دانشکده کشاورزی (مندرج در پیوست اطلاعیه نحوه از سرگیری آموزشی حضوری) می‌رساند که امکان پیش‌ثبت‌نام خوابگاه از تاریخ 1401/01/11 (پنجشنبه) تا 1401/01/20 (شنبه) از طریق سامانه خوابگاه (https://nds.urmia.ac.ir/loginpage.rose) برای سکونت در بازه زمانی 1401/01/17 تا 1401/02/16 میسر خواهد بود. مستدعی است دانشجویان گرامی به موارد ذیل توجه و عنایت داشته باشند:

 - برای ثبت‌نام خوابگاه مراجعه حضوری به اداره امور خوابگاه‌ها نیاز نبوده و مستدعی است دانشجویان محترم اطلاعیه حاضر و اطلاعیه نحوه از سرگیری آموزشی حضوری دانشگاه مندرج در صفحه اصلی سایت دانشگاه را دقیق و کامل مطالعه نموده و براساس آن اقدام نمایند.

- اختصاص خوابگاه صرفاً به دانشجویان محترم مورد اشاره در "ردیف 2" اطلاعیه "نحوه از سرگیری آموزش حضوری در نیم‌سال دوم تحصیلی 1401-1400 دانشگاه ارومیه مندرج در صفحه اصلی سایت دانشگاه" برای بازه زمانی 1401/01/17 لغایت 1401/02/16 امکان‌پذیر خواهد بود. بدیهی است اختصاص خوابگاه برای سایر دانشجویان مطابق با اطلاعیه مذکور و سایر اطلاعیه‌های آتی دانشگاه صورت گرفته و متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

- پیش‌ثبت‌نام خوابگاه برای دانشجویان فوق از طریق سایت اصلی دانشگاه و اتوماسیون تغذیه و خوابگاه‌ (ورود به سامانه با شماره دانشجویی و کد ملی) از تاریخ 1401/01/11 لغایت 1401/01/20 و از ساعت 8 صبح الی 14 ظهر مقدور خواهد بود.

- بعد از پیش‌ثبت‌نام دانشجویان گرامی و تأیید و نهایی‌سازی ثبت‌نام توسط اداره امور خوابگاه‌ها (حداکثر تا 48 ساعت)، کاردکس اسکان (معرفی‌نامه خوابگاه) در سامانه فعال شده و دانشجویان گرامی ضمن پرینت کاردکس اسکان و کارت واکسن الکترونیکی خود به خوابگاه تعیین‌شده (آدرس خوابگاه در کاردکس اسکان مشخص می‌باشد) مراجعه نمایند.

- دانشجویان محترم کارشناسی دانشکده کشاورزی که برای حضور در کلاس‌های دروس عملی (مندرج در پیوست اطلاعیه نحوه از سرگیری آموزشی حضوری دانشگاه) نیازمند حضور در خوابگاه می‌باشند، نیاز به پیش‌ثبت‌نام خوابگاه نداشته و در زمان مراجعه به دانشگاه (از تاریخ 1401/01/17 به بعد)، به‌صورت حضوری به خوابگاه شماره 2 مجتمع خوابگاهی برادران (دانشجویان محترم برادر) و خوابگاه بنت‌الهدی بلوک 2 خواهران (دانشجویان محترم خواهر) مراجعه نمایند.

- دانشجویان محترم مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب (مندرج در پیوست اطلاعیه نحوه از سرگیری آموزشی حضوری دانشگاه) که نیازمند حضور در خوابگاه می‌باشند، نیاز به پیش‌ثبت‌نام خوابگاه نداشته و در زمان مراجعه به دانشگاه (از تاریخ 1401/01/19 به بعد)، به‌صورت حضوری به خوابگاه شهید احمدی روشن (دانشجویان محترم برادر) و خوابگاه شهید افضل (دانشجویان محترم خواهر) مراجعه نمایند.

- بدیهی است پیش‌ثبت‌نام خوابگاه به‌منزله درخواست سکونت در خوابگاه بوده و برای دانشجوی پیش‌ثبت‌نام‌کننده در بازه زمانی اسکان، هزینه خوابگاه ثبت و اخذ خواهد شد. در صورت عدم حضور در خوابگاه، درخواست انصراف به اداره امور خوابگاه‌ها برای حذف بدهی ثبت‌شده صرفاً در هفته اول امکان‌پذیر خواهد بود.

- در راستای رعایت حداکثری اصول بهداشتی، ضروری است دانشجویان گرامی تمام وسایل شخصی از قبیل تشک، پتو، بالش، ملحفه، ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده، ظروف غذا و ... را شخصاً تهیه فرمایند.

- ارائه پرینت یا تصویر الکترونیکی کارت گواهی تزریق حداقل 3 دوز واکسن کرونا در زمان ورود به خوابگاه برای تمام دانشجویان گرامی الزامی می‌باشد.

- دانشجویان محترمی که پیش از این (از سرگیری آموزش حضوری)، معرفی‌نامه (مجوز) سکونت در خوابگاه اخذ کرده‌اند، طبق روال سابق به خوابگاه مراجعه نموده و نیازی به پیش‌ثبت‌نام اینترنتی نخواهند داشت.

- کارشناسان محترم اداره امور خوابگاه‌ها در روزها (شنبه تا چهارشنبه) و ساعت‌های اداری (8 تا 14) برای رفع مشکلات پیش‌بینی‌نشده فرآیند پیش‌ثبت‌نام خوابگاه و یا هرگونه موارد مشابه دیگر، با کمال افتخارآماده پاسخ‌گویی و راهنمایی از طریق شماره تماس‌های 31942234-044 (خواهران) و 31942527-044 (برادران) می‌باشند.

 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir