Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دکتر علیجانپور سرپرست دانشگاه ارومیه به همراه هیات رییسه دانشگاه با حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار نمودند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این دیدار ضمن اشاره به برکات ماه مبارک رمضان و همچنین اهمیت شعار امسال، گفت: الحمدلله  دانشگاه ارومیه در مدت مدیریت جدید از برخی حواشی به دور شده و با اتحاد و هم دلی که در مدیران دانشگاه مشاهده می شود، در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته است .
امام جمعه ارومیه ضمن تاکید بر ارتباط دانشگاه ارومیه با صنعت و جامعه در راستای حل مشکلات و مسايل استان، بیان نمود: این امر با ارتباطات دوطرفه و گسترده مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه با مسئولین استانی و مدیران صنعت و با شناساندن ظرفیت های غنی دانشگاهیان اتفاق خواهد افتاد.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: انتظار دیگری که از اعضای هیات رییسه دانشگاه در دوره جدید مدیریت داریم، توجه جدی به مسايل فرهنگی در سطح اساتید، کارکنان و دانشجویان است.
در ابتدای این دیدار نیز دکتر احمد علیجانپور سرپرست دانشگاه ارومیه ضمن ارايه گزارشی از فعالیت های دانشگاه در دوره مدیریت جدید و اشاره به شعار سال،‌ گفت: عنوانی که مقام معظم رهبری برای سال جدید در نظر گرفتند برای ما دانشگاهیان یک فرمان و دستور لازم الاجرا است. دانشگاه ارومیه نیز برای اقتصاد دانش بنیان، تولید دانش بنیان و اشتغال دانش بنیان طرح های ویژه ای جهت اجرا در طول سال 1401 برنامه ریزی نموده است.
دکتر علیجانپور بیان نمود: دانشگاه می تواند موتور پیشران توسعه شهر و استان باشد. ان شاالله با ارتباطات گسترده دانشگاه ارومیه با صنعت و جامعه، شاهد ایفای نقش مهم این دانشگاه در حل مسايل پیش رو استان خواهیم بود.
وی افزود:‌ دانشگاه در جذب دانشجویان خارجی اهتمام ویژه ای داشته و بیش از 1000 دانشجوی خارجی هم اکنون در دانشگاه ارومیه در حال تحصیل هستند. همچنین طبق برنامه ریزی که صورت گرفته در سال جدید با در نظر گرفتن استانداردهای آموزشی و امکانات دانشگاه، نسبت به جذب دانشجویان خارجی اقدام خواهیم کرد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir