Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

نشست صمیمی اعضای هیات علمی دانشکده علوم ورزشی با دانشجویان و جشن معارفه دانشجویان جدیدالورود با همکاری معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه با حضور ۲۴٠ نفر از دانشجویان، اساتید و مسئولین محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر توفیقی رییس دانشکده علوم ورزشی ضمن خوش امدگویی و عرض خیرمقدم خدمت مهمانان برنامه، بر اهمیت حضور دانشجویان در دانشگاه و بهبود کیفیت آموزشی دروس تخصصی تئوری و عملی تاکید نمودند.

دکتر توفیقی با اشاره به این نکته که دانشکده علوم ورزشی با همکاری مدیریت تربیت بدنی دانشگاه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای برگزاری هر چه بهتر کلاس­ها را فراهم کرده است؛ گفت: نقش دانشجویان این رشته بر اشاعه فرهنگ سلامتی  بسیار با اهمیت است.

وی در پایان بر لزوم اهتمام دانشجویان به نقش ­آفرینی همزمان در فعالیت­های فرهنگی، علمی، ورزشی و پژوهشی با حضور در انجمن های علمی و ورزشی دانشکده تاکید نمود.

دکتر خیرفام، مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه ارومیه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حضور پرشور دانشجویان؛ در خصوص اقدامات صورت گرفته رفاهی و معیشتی در بخش خوابگاهی و اتوماسیون تغذیه مواردی را مطرح نمودند و بر خصوصیات منحصر به فرد رشته تربیت بدنی و ایجاد شور و نشاط در محیط دانشگاهی از سوی دانشجویان اشاره نمود..

در این این مراسم که پس از دو سال تعطیلی کرونایی، با استقبال گرم دانشجویان و میهمانان برپا شد، مسابقات متنوع و مفرح به همراه اهدای جوایز نقدی و غیرنقدی بین ۲۰ نفر از دانشجویان نیز برگزار شد.

در پایان این مراسم با تقدیر از آقای دکتر خیرفام، خانم اسماعیلی، دکتر فرضعلی پور و مهندس عنانی همراه بود.

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir