Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

هم‌زمان با سفر رییس جمهور به آذربایجان‌غربی میز ارتباطات مردمی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با حضور دکتر خطیبی، معاون اداری -مالی وزیر علوم، با میزبانی دانشگاه ارومیه، روز‌های  پنج‌شنبه 29 و جمعه 30 اردیبهشت به منظور ارتباط مستقیم و بی‌وساطه با مردم و پاسخ به سوالات و مسائل آن‌ها برپا شد.

در دو روز استقرار میز ارتباطات مردمی وزارت علوم در ارومیه بیش از 150 نفر به صورت مستقیم با نماینده تام‌الاختیار و معاون وزیر علوم مسائل و موارد خورد را مطرح نمودند.

همچنین دکتر گودرزی مشاور معاون وزیر علوم و دکتر خطیبی نماینده دفتر بازررسی و شکایات وزارت علوم نیز دکتر خطیبی را در برپایی این میز همراهی کردند.

روسای دانشگاه‌ها و مدیران اجرایی آموزش‌عالی استان نیز در حاشیه این میز به صورت مستقیم پاسخ‌گوی مطالبات مردمی بودند. 
افتتاح دو پروژه بهسازی شده در دانشگاه ارومیه

در حاشیه برپایی میز ارتباطات مردمی دو پروژه بهسازی شده دانشگاه ارومیه نیز توسط دکتر خطیبی افتتاح شد.

پروژه بهسازی سالن ورزشی خواهران کوثر و نیز خوابگاه شماره 3 برداران دانشگاه ارومیه (در دو طبقه و با ظرفیت 100 نفر) که به تازگی بهسازی و نوسازی شده بود، دو پروژه‌ای بودند که توسط معاون وزیر علوم افتتاح شد.

گفتنی است سالن ورزشی کوثر دانشگاه ارومیه در مدیریت جدید دانشگاه با هزینه‌ای بالغ بر 280 میلیون تومان و با خرید و نصب کفپوش 5 میلی کمپارس و ایمنی‌سازی دیواره‌های سالن با دیوارپوش استاندارد جهت استفاده ورزشی دانشجویان دختر در ساعات غیر آموزشی و فوق‌برنامه و برگزاری کلاس‌های تخصصی دانشجویان رشته علوم ورزشی بهسازی و مورد بهره‌برداری قرارگرفت.

بازدید از مرکز مرجع فرآوری و عمل‌آوری سیست آرتمیا و پروژه در حال احداث ناحیه نوآوری دانشگاه ارومیه از دیگر برنامه های دکتر خطیبی معاون وزیر علوم در ارومیه بود.

محصول تولید شده در مرکز مرجع فرآوری و عمل‌آوری سیست آرتمیا، می‌تواند نیاز صنایع آبزی‌پروری کشور را تأمین کرده و همچنین در صورت فعالیت با تمام ظرفیت، می‌توان قسمتی از محصولات را نیز صادر نمود.

این مرکز ظرفیت فرآوری و عمل‌آوری 20 تن محصول در طول سال را دارد.

بازدید معاون وزیر علوم از روند برگزاری آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد

دکتر خطیبی معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری با حضور در دانشگاه ارومیه از روند برگزاری آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد هم بازدید نمود.

گفتنی است بیش از ۱۹ هزار نفر داوطلب در سطح استان آذربایجان‌غربی طی سه روز در آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد شرکت کردند.

 برگزاری جلسه شورای آموزش‌عالی استان

دکتر خطیبی در روز دوم سفر خود به ارومیه در جلسه شورای آموزش عالی آذربایجان‌غربی که با حضور مدیران آموزش عالی استان ترتیب یافته‌بود نیز شرکت نمود. وی با تأکید بر مأموریت این وزارت در تحقق شعار سال گفت: «باید دانشگاه‌های مختلف در استان با هم‌افزایی و هماهنگی در جهت حل مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم با افزایش فعالیت‌های دانش بنیان اقدام کنند.»

بازدید از پروژه‌های عمرانی وزارت علوم در ارومیه

بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه‌های صنعتی،‌ دانشگاه الزهرا و پارک علم و فنّاوری آذربایجان‌غربی و دیدار با اعضای هیأت رییسه دانشگاه ارومیه و شورای صنفی اساتید نیز از دیگر برنامه‌های حضور دکتر خطیبی در ارومیه بود.

 

چند رسانه ای

واکسیناسیون دانشجویان شهرستان ارومیه در دانشگاه ارومیه (+ گزارش تصویری)

4 روز، میزبانی داشگاه ارومیه از داوطلبان آزمون سراسری

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir