Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

با حضور دکتر احمد علیجانپور رییس دانشگاه ارومیه، حجت الاسلام و المسلمین کیومرزی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه، معاونین دانشگاه و روسای دانشکده ها آیین معارفه دانشجویان نوورود 1399 و 1400 ویژه دانشجویان دختر به همت معاونت فرهنگی دانشجویی در محل سالن شهید چمران برگزار شد.

دکتر علیجانپور در این آیین ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدید الورود دانشگاه ارومیه و بیان ظرفیت های و موفقیت های دانشگاه در سال گذشته،‌ گفت:‌ الحمدالله بعد از دو سال شرایط کرونایی و با واکسیناسیون عمومی که به همت دولت انقلابی و همکاری مردم عزیز صورت گرفت،‌ توانستیم بار دیگر در کنار هم جمع شده و آموزش های حضوری را در دانشگاه از سر بگیریم.

دکتر علیجانپور بیان کرد: دانشجویان عزیز برای حضور در کلاسها و کارگاه های آموزشی اهتمام ویژه داشته باشید. با نهاد رهبری و تشکلهای سیاسی، فرهنگی، علمی و اجتماعی و انجمن های علمی همکاری داشته باشید. در بیان مطالبات خود در همه عرصه همواره بر پایه منطق و استدلال پیش بروید. احترام به اساتید را همواره سرلوحه کارهای خود قرار دهید.

حجت الاسلام و المسلمین کیومرزی نیز در این مراسم ضمن بیان روایاتی از ائمه اطهار(ع) بر اهمیت آموزش و تعلیم و تربیت تاکید نمود.

آموزش سواد فضای مجازی توسط افسران پلیس فتا، اجرای سرود و آیین پرچم سپاری دانشجویان فارغ التحصیل به دانشجویان جدید الورود از دیگر برنامه های این مراسم بود.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir