Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

احتراما بدین وسیله به اطلاع همه دانشجویان محترم (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و عمومی) متقاضی خوابگاه برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ می رساند که پیش ثبت نام (درخواست) خوابگاه های دانشجویی از مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ لغایت ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ بصورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه و سامانه امور خوابگاه ها فعال خواهد شد. لذا مستدعی است دانشجویان گرانقدر درخواست خوابگاه خود را با توجه به شرایط مذکور ثبت نمایند.

نکته اول: دانشجویان محترم توجه داشته باشند که بعد از اتمام زمان پیش ثبت نام در مورخه های ۱۱ تا ۱۳ شهریور، درخواست ها (پیش ثبت نام) بررسی و تایید نهایی شده و پس از آن دانشجویان عزیز می توانند از مورخه ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ لغایت ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ اقدام به انتخاب اتاق و هم اتاقی نموده و از مورخه ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ به بعد و مطابق با برنامه آموزشی دانشگاه با پرینت کادکس اسکان (معرفی نامه) به خوابگاه تعیین شده مراجعه نمایند.

نکته دوم: ارایه پرینت کارت واکسن کرونا برای دوز چهارم (یادآور) زمان مراجعه به خوابگاه های دانشجویی الزامی می باشد.  

نکته سوم: آن دسته از دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی که حداکثر یک روز در هفته و حداکثر چهار روز در ماه قصد سکونت در خوابگاه را دارند، پیش ثبت نام ننمایند. برای این عزیزان امکان اسکان به صورت هتلینگ فراهم خواهد شد. 

نکته چهارم: خواهشمند است دانشجویان محترم , همه اخبار و اطلاعات مربوط به خوابگاه ها را همواره از طریق سایت اصلی دانشگاه , سامانه اداره امور خوابگاه ها دریافت کنند.

تذکر مهم: پیش ثبت نام خوابگاه بمنزله درخواست رسمی دانشجو تلقی شده و برای دانشجو یک سال (۲ ترم) خوابگاه و هزینه ثبت خواهد شد. لذا دانشجویانی که پس از انجام پیش ثبت نام به هر دلیلی از خوابگاه استفاده ننمایند باید حداکثر تا پانزده مهرماه نسبت به حذف خوابگاه و بدهی ثبت شده به اداره امور خوابگاهها اطلاع دهند. در غیر اینصورت مسئولیت هزینه (بدهی) ثبت شده بر عهده خود دانشجو خواهد بود.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir